vvBunde-Feijenoord 1988 3

logovvbunde

Hoofdsponsor jeugdafdeling

AH Bunde

Wedstrijduitslagen 26&27 nov

Wedstrijduitslagen 26&27 nov
SCG 1 - Bunde 1           2-4
RKASV 2 - Bunde 2        5-0
Eijsden JO19-2 - Bunde JO19-1   0-1
Bunde JO17-2 - Haslou JO17-2   5-0
Heuvelland MO17-1 - Bunde MO17-1       4-0
Bunde JO15-1 - Daalhof JO15-1  1-8
Scharn MO15-1 - Bunde MO15-13-1
De Ster JO13-2G - Bunde JO13-1           0-12
Bunde JO13-2 - Haslou JO13-5   8-1
Haslou JO11-2G - Bunde JO11-10-13
Scharn JO11-5 - Bunde JO11-2   3-0
Bunde JO11-3 - GSV'28 JO11-1G            4-2
Bunde JO11-4 - Lind-H´bloem JO11-2     8-0
Bunde JO9-2 - DVO JO9-2          1-0
Scharn JO9-6 - Bunde JO9-3      1-0

Wedstrijduitslagen 19 & 20 nov

Wedstrijduitslagen 19 & 20 nov
Leonidas 2 - Bunde 2                                 3-0
Jekerdal JO19-2 - Bunde JO19-1                 4-1
Bunde JO17-1 - SNC/BMR JO17-1                0-0
Scharn JO17-4 - Bunde JO17-2                   0-3
Bunde MO17-1 - UOW/LHC MO17-1            1-0  [verslag]
Jekerdal JO15-3 - Bunde JO15-1                 4-0
Bunde JO13-1 - Lind-H´bloem JO13-1        7-0  [verslag]
Berg/Vilt JO13-2 - Bunde JO13-2                6-2
Scharn JO11-3 - Bunde JO11-1                   3-1
Bunde JO11-2 - Schimmert JO11-2            0-3
Bunde JO11-3 - Haslou JO11-3                   8-0
Bunde JO9-1 - Gulpen JO9-1                       2-3
Bunde JO9-2 - Geleen JO9-3                       0-1
I.B.C./VCL JO9-2 - Bunde JO9-3                  1-0

Wedstrijduitslagen 12 & 13 nov 2016

Wedstrijduitslagen 12 & 13 nov 2016
Bunde 1 - Jekerdal 1                                1-2
Bunde 2 - Heerlen 2                                 0-1
Bunde 3 - RKVVL/Pol 3                             2-4
Bunde VR1 - Kerkrade VR1                       0-2
Bunde vet - Havantia vet                          7-0 [verslag]
Bunde JO19-1 - Willem 1 JO19-1               3-0
RKVVL/Pol JO17-2 - Bunde JO17-2            2-1
Bunde MO15-1 - RKHSV MO15-1               7-0  [verslag]
Bunde MO15-1 - DMJ16 MO15-1                7-0  [verslag]
Bunde JO13-1 - Caesar JO13-2                 7-0
Geusselt JO13-1 - Bunde JO13-2               7-0
Geul Boys JO13-1G - Bunde JO13-2           5-0
Bunde JO11-1 - Schimmert JO11-1            5-2
Havantia JO11-1G - Bunde JO11-3             0-12
Geul Boys JO11-2G - Bunde JO11-4           6-0
RKASV JO9-1 - Bunde JO9-1                     3-1
Schimmert JO9-1 - Bunde JO9-2               1-1
Bunde JO9-3 - Leonidas JO9-2                  0-1

Wedstrijduitslagen 5&6nov 2016

Wedstrijduitslagen 5&6nov 2016
Bunde 1 - DBSV 1                                 1-4   [verslag]
Bunde 2 - DBSV 2                                 6-6
Bunde 3 - DBSV 3                                 3-1
Bunde VR1 - DBSV VR1                        0-1
GSV’28 - Bunde                                    2–3   [verslag]
Bunde JO17-2 - Meerssen JO17-2           4-0
Bunde MO15-1 - Hoensbroek MO15-1      2-1   [verslag]
Bunde JO13-1 - Eijsden JO13-2               3-4
GSV'28 JO13-1G - Bunde JO13-1            2-1
Bunde JO13-2 - Daalhof JO13-2              0-10
Bunde JO11-1 - RKUVC JO11-1               6-2
Bunde JO11-4 - Haslou JO11-5               3-1
Bunde JO9-1 - Caesar JO9-1                  0-1
Bunde JO9-1 - Eijsden JO9-1                  0-3
De Ster JO9-2 - Bunde JO9-2                 1-0
Bunde JO9-3 - Heer JO9-2                      0-1

Wedstrijduitslagen 29& 30 okt

Wedstrijduitslagen 29& 30 okt
RKVVL/Pol 1 - Bunde 1                        3-1   [verslag]
Jekerdal 2 - Bunde 2                             2-0
Walram/Hellas VR1 - Bunde VR1           2-3
Vet Bunde – Vet SCG                           1-2    [verslag]
Bunde JO19-1 - Bekkerveld JO19-2       0-3
Sittard JO17-1 - Bunde JO17-1              0-6
Bunde JO17-2 - SJO DMJ16 JO17-2     0-0
Bunde MO17-1 - Bekkerveld MO17-2     6-1   [verslag]
Bunde JO11-1 - Scharn JO11-3            2-1
RVU JO11-1 - Bunde JO11-3                 4-2
Leonidas JO11-3 - Bunde JO11-4          2-1

Wedstrijduitslagen 22 & 23 okt 2016:

uitslagen

Wedstrijduitslagen 22 & 23 okt 2016:
Schaesberg VR1 - Bunde VR1                 1-1
Vet Bunde - Vet Walram                          5-1   [verslag]
RKASV/Geus JO17-1 - Bunde JO17-1       2-2
Bunde JO15-1 - Laura/Hopel JO15-1        0-11

Wedstrijduitslagen 15&16 okt 2016

Wedstrijduitslagen 15&16 okt 2016
Bunde 1 - Hulsberg 1                               3-0  [verslag]
Bunde 2 - RKHSV 2                                  5-2
Bunde 3 - Caesar 5                                  4-0
Bunde VR1 - RKHSV VR1                          4-2
Vet Hulsberg – Vet Bunde                         4-4 [verslag]
ZW-SVS JO17-1 - Bunde JO17-1               1-0
Leonidas JO17-1 - Bunde JO17-1               6-1
Bunde JO17-2 - Geleen JO17-2                 0-2
UOW/Ab.bo MO15-1 - Bunde MO15-1         3-2
Geleen JO13-3 - Bunde JO13-1                 1-2  [verslag]
Bunde JO13-2 - Schimmert JO13-2            1-5
I.B.C./VCL JO11-1 - Bunde JO11-2            7-0
De Ster JO11-3 - Bunde JO11-3                2-3
Bunde JO11-4 - IVS/Urmondia JO11-3       0-5
RKHSV JO9-1 - Bunde JO9-1                     6-0
Lind.h/H´bloem JO9-1 - Bunde JO9-2         1-0
Bunde JO9-3 - Eijsden JO9-3                     1-0

Wedstrijduitslagen 8 en 9 oktober 2016

Wedstrijduitslagen 8 en 9 oktober 2016
RKVCL 1 - Bunde 1                                  1-1  [verslag]
Geusselt 2 - Bunde 2                                1-2
Heer 3 - Bunde 3                                     8-3
Schaesberg VR1 - Bunde VR1                   3-1
Vet Limbricht – Vet Bunde                         6-3   [verslag]

VV Hellas JO19-1 - Bunde JO19-1              2-3
Bunde JO17-2 - De Ster JO17-2                5-1
Bunde MO17-1 - RKVVL/Pol MO17-2          6-2  [verslag]
Bunde JO15-1 - VV Hellas JO15-1              0-1
Bunde MO15-1 - Scharn MO15-1               2-4
Schimmert JO13-1 - Bunde JO13-1            0-0  [verslag]
Bunde JO13-2 - Jekerdal JO13-5               3-4
De Ster JO11-2 - Bunde JO11-1                4-5
SV Geuldal JO11-1 - Bunde JO11-2            20-1
Bunde JO11-3 - Geleen Zuid JO11-3          1-3
Bunde JO11-4 - Geleen Zuid JO11-5          1-3
Bunde JO9-1 - Scharn JO9-3                     6-3
Bunde JO9-2 - I.B.C./RKVCL JO9-1            0-1
RKASV JO9-3 - Bunde JO9-3                     0-1

Wedstrijduitslagen 30 april – 1 mei

Wedstrijduitslagen 30 april – 1 mei
Bunde 1 - SVME 1                   0-1
Bunde 2 - RKVVM 2                 0-3
Bunde VR1 - EHC VR1              6-1
Geuldal B1 - Bunde B1             4-1  [verslag]
Bunde B2 - SVME/Oranje B1    6-1
Bunde E3 - RKVVL/Pol E6         6-1 KAMPIOEN
Bunde E4 - Jekerdal E6            1-7
RKASV F2 - Bunde F2              1-0
Bunde F3 - Gulpen F3G            1-0

Wedstrijduitslagen 23&24 april 2016:

Wedstrijduitslagen 23&24 april 2016:
Leonidas 1 - Bunde 1               2-0
vv SCM 5 - Bunde 3                 4-3
Keer VR1 - Bunde VR1             2-0
Vet Willem1 – Vet Bunde          0-3  [verslag]
Scharn B4 - Bunde B2             2-1
Daalhof MB1 - Bunde MB1        1-7
Scharn MC1 - Bunde MC1         1-0
Bunde MC2 - DPJ/DFC MC1       1-1
Gr Ster MC2 - Bunde MC2        1-9
Bunde D1 - RKHSV D2             3-1  [verslag]
Heer D2 - Bunde D2                1-5
Gulpen E1 - Bunde E2              3-2
Geuldal E2 - Bunde E3             4-6
RKVVM/Sibbe E4 - Bunde E4    1-0
Bunde F1 - Wijnan/Minor F1      1-5
Berg/ Vilt F1 - Bunde F1           3-2
Bunde F2 - RKVVM/Sibbe F2     1-0
De Heeg F1 - Bunde F3            1-0
Bunde F4 - RKVVL/Pol F5         1-0

Wedstrijduitslagen 16&17 april 2016:

Wedstrijduitslagen 16&17 april 2016:

Leonidas 2 - Bunde 2               1-3
IASON 1 - Bunde 3                  7-3
Brunssum VR1 - Bunde VR1     2-0
Bunde B1 - RKASV/Geus B1     3-2  [verslag]
WDZ/Sportcl B2 - Bunde B2     4-1
Bunde C1 - Leonidas C1           1-0  [verslag]
Scharn C3 - Bunde C2             2-3
UOW/Abdis MC1 - Bunde MC1   2-2  [verslag]
Bekkerveld MC1 - Bunde MC1   0-2  [verslag]
Bunde D1 - Keer D1                3-0   [verslag]
Bunde D2 - Jekerdal D5           2-1
Bunde E1 - Jekerdal E2            7-2
Bunde E2 - MVC/Partij E2G       5-1
SCG E3 - Bunde E3                  2-5
Rood Gr/Vijlen F1 - Bunde F1   2-0    [verslag]
Geul Boys F1G - Bunde F2        1-0
Bunde F4 - RKASV F3              1-0

Wedstrijduitslagen 9 & 10 april 2016

Wedstrijduitslagen 9 & 10 april 2016
Bunde 1 - RKVVM 1                   0-2
Bunde 2 - RKASV 2                    0-2
Bunde 3 - RKASV 3                    4-1
Bunde VR1 - Weltania VR1         1-5
Vet Bunde – Vet Schimmert        5-3  [verslag]
RKTSV B1 - Bunde B1                2-6  [verslag]
Bunde B2 - Geertr/VVM/Sib B2   2-3
DPJ/DFC MB2 - Bunde MB1         1-2
Caesar C2 - Bunde C1                0-9  [verslag]
Bunde C2 - Heer C1                   0-0
Bunde MC1 - Partij/MVC MC1      2-1  [verslag]
Jekerdal D2 - Bunde D1             1-5  [verslag]
Bunde D2 - Voer/RKSVB D4G     3-2
RKVVM/Sibbe E2 - Bunde E1       3-0
De Heeg E1 - Bunde E2              11-1
Bunde E3 - Spaubeek E2G          11-1
Bunde E4 - Geul Boys E1            4-0
Bunde F1 - Eijsden F1                0-6   [verslag]
Bunde F2 - SCG F2                    0-1
Voer/RKSVB F4G - Bunde F3      0-1
Heer F3 - Bunde F4                    0-1

Wedstrijduitslagen 2 & 3 april 2016

Wedstrijduitslagen 2 & 3 april 2016
UOW2 1 - Bunde 1                   4-1
SCM 3 - Bunde 2                     4-1
Walram/Hel VR1 - Bunde VR1   3-1
Vet Walram – Bunde                3-1  [verslag]
Berg/Vilt B1 - Bunde B2           1-0
Bunde MB1 - Simpelveld MB1   3-0
Bunde C1 - RKASV C2             3-1  [verslag]
Meerssen C2 - Bunde C2          0-0
Langeberg MC1 - Bunde MC1    2-0
Bunde D2 - Scharn D5             1-2
Zwart-Wit E1 - Bunde E1          4-7
Bunde E2 - Jekerdal E3            5-4
Leonidas E5 - Bunde E3           2-11
Bunde E4 - Scharn E5              5-2
Scharn F3 - Bunde F1              3-3  [verslag]
RKHSV F2 - Bunde F2              0-1
Bunde F3 - Schimmert F2         1-0
Bunde F4 - Scharn F9              0-1

Wedstrijduitslagen 19 & 20 mrt.

Wedstrijduitslagen 19 & 20 mrt.
Bunde 1 - Willem 1 1                 3-0
Bunde 2 - Willem 1 2                 1-3
Bunde VR1 - Schaesberg VR1     2-4
Vet Bunde - Heidebloem             3-2    [verslag]
Bunde B1 - Kerkrade B1            0-1    [verslag]
Hulsberg B2 - Bunde B2             2-0
SCG MB1 - Bunde MB1               2-0
SCM C1 - Bunde C1                   1-1   [verslag]
Bunde C2 - Geuldal C1               8-2
Bunde D1 - RKUVC D1               8-2
Eijsden D4G - Bunde D2             3-1
Bunde E1 - Heer E1                   2-3
Simpelveld E1 - Bunde E2          2-2
Bunde E3 - Scharn E9                8-2
Eijsden E6M - Bunde E4              3-1
Jekerdal F2 - Bunde F1               0-3   [verslag]
Eijsden F5 - Bunde F3                0-1
Bunde F4 - RVVM/Sibbe F3         1-0

Wedstrijduitslagen 12 & 13 mrt

Wedstrijduitslagen 12 & 13 mrt
Heer 1 - Bunde 1                         2-0
SVME 2 - Bunde 2                        1-5
RKVVL/Pol VR1 - Bunde VR1         2-1
Vet Ubachsberg – Vet Bunde         5-2   [verslag]
Bunde B2 - RKHSV B3                  1-4
Bunde MB1 - Gr Ster MB1             7-0
SVME/Oranje B C1 - Bunde C2      3-1
RKHSV MC1 - Bunde MC1             0-5
Bunde MC2 - Heerlen MC1            2-6
RKMVC/Partij D1G - Bunde D1      2-6   [verslag]
Bunde D2 - IBC/RKVCL D1           1-8  
Meerssen E4 - Bunde E3               0-4
Bunde E4 - Meerssen E3               1-9
Bunde F1 - Leonidas F1                6-1    [verslag]
Daalhof F3 - Bunde F2                  0-1
Bunde F3 - Wijnan/Minor F4          1-0
Hulsberg F3 - Bunde F4                1-0

Wedstrijduitslagen 5&6 maart

Wedstrijduitslagen 5&6 maart
Bunde 1 - VV Hellas 1                1-2
Bunde 2 - DBSV 2                     5-1
Bunde 3 - DBSV 3                     3-4
Bunde VR1 - Kerkrade VR1        4-2
Vet RVU – Vet Bunde                 1-1   [VERSLAG]
Bunde B1 - Laura/Hopel B1G      3-4   [VERSLAG]
Scharn MB1 - Bunde MB1           0-4
Bunde C2 - Jekerdal C4              3-0
Bunde MC1 - Hoensbroek MC1    6-1   [VERSLAG]
Bunde D1 - Voerend/SVB D2      3-4    [VERSLAG]
Bunde E1 - MVC/Partij E1           1-8
Bunde E2 - Willem 1 E1              3-1
Daalhof E3 - Bunde E4               4-1
Bunde F2 - Scharn F5                 0-1
Bunde F4 - Schimmert F3           1-0

Wedstrijduitslagen 27 & 28 febr 2016

Wedstrijduitslagen 27 & 28 febr 2016
Jekerdal 2 - Bunde 2               1-1
Bunde VR1 - Walram/Hel VR1  0-2
Vet Catsop - Ver Bunde           6-1    [verslag]
BMR/SNC B1 - Bunde B1          2-3    [verslag] 
Bunde B2 - Keer B1                 4-3
Bunde MB1 - Bekkerveld MB1  3-3
Bunde C1 - Wijnan/Minor C1    4-0   [verslag]
Eijsden C2 - Bunde C2            1-0
Bunde MC2 - Gr Ster MC2        8-0
Hulsberg D2G - Bunde D1       1-6    [verslag]
Bunde D2 - Minor/Wijnan D3   1-2
RVU E1 - Bunde E1                  7-3
Leonidas E2 - Bunde E2          7-3
Bunde E3 - IBC/RKVCL E2G     6-2
Bunde E4 - Minor/Wijnan E2    1-0
WDZ/Sportcl F3 - Bunde F2     0-1
Bunde F3 - Leonidas - W F2    0-1
BMR/SNC F4 - Bunde F4          2-9

Wedstrijduitslagen 20 & 21 febr 20016

Wedstrijduitslagen 20 & 21 febr 20016
Bunde – Caberg (vv SCM)           5-2  [verslag]
RKVVL/Pol 2 - Bunde 2              3-4

vv SCM 1 - Bunde 1                  4-0

Wedstrijduitslagen 19 & 20 dec

Wedstrijduitslagen 19 & 20 dec
Bunde 1 - Sportclub'25 1             1-3
Bunde 3 - Heer 4                        2-5
Bunde B1 - GSV'28 B1                3-2    [verslag]
Bunde B2 - Scharn B4                 0-4
Bunde MC1 - RKVVL/Pol MC1        -
Scharn MC2 - Bunde MC2            afg
RKASV D2 - Bunde D2                4-0
Bunde F3 - Jekerdal F4                 -

Wedstrijduitslagen 12 & 13 december

Wedstrijduitslagen 12 & 13 december
Bunde 1 - Leonidas 1                2-2
EHC VR1 - Bunde VR1               4-2
RKHSV VR1 - Bunde VR1           2-3
Vet Bunde - vet OVCS               0-0    [VERSLAG]
Bunde B1 - RVU B1                   0-0
RKVVL/Pol MB1 - Bunde MB1      4-3
DFC/DPJ MB1 - Bunde MB1         8-1
Bunde C2 - Jekerdal C5             6-0
Bunde MC1 - Langeberg MC1      4-1   [VERSLAG]
Keer MC1 - Bunde MC2              0-5
Jekerdal E6 - Bunde E4              4-1
Bunde F1 - Leonidas F1              4-0   [VERSLAG]
Bunde F3 - Jekerdal F4              0-1

Wedstrijduitslagen 5 & 6 dec 2015

Wedstrijduitslagen 5 & 6 dec 2015
Caesar MC1 - Bunde MC2             2-0
BMR 1- Bunde 1                           2-0
Bunde 2 - RKHSV 2                      2-1
Bunde 3 - Scharn 3                      3-2
Bunde VR1 - RKHSV VR1              2-2

Wedstrijduitslagen 27 & 28 nov.

Wedstrijduitslagen 27 & 28 nov.
Bunde 2 - Leonidas 2                   1-1
Bunde 3 - IASON 1                      5-2
Bunde VR1 - Brunssum VR1          0-1
Bunde B2 - RKHSV B3                  2-1
Bunde C1 - Caesar C2                  3-2    [verslag]
Heer C2 - Bunde C2                     0-13
Heerlen MC1 - Bunde MC1            1-2     [verslag]
Minor/Wijn D1 - Bunde D1            2-1
Bunde E1 - Partij/MVC E1             3-1
Meerssen E3 - Bunde E3               11-1
Bunde E4 - Eijsden E4                  7-1
Rood Gr/Vijlen F1 - Bunde F1        1-6   [verslag]
RKASV F2 - Bunde F2                   1-0
Bunde F3 - RKUVC F2                   0-1

Wedstrijduitslagen 20 & 21 nov

Wedstrijduitslagen 20 & 21 nov
RKHSV VR1 - Bunde VR1            2-6
Bunde B1 - Lindenheuvel B1       1-2   [verslag]
Bunde C2 - Gulpen C2                5-2
Bunde MC1 - Gr Ster MC1           5-1  [verslag]
Bunde D1 - Heer D1                  2-4    [verslag]
Rood Gr/Vijlen D2 - Bunde D2    10-0
Scharn E2 - Bunde E1                7-3
Bunde E2 - Voerend/SVB E2       1-2
Bunde E3 - Leonidas E3              4-6
Bunde F1 - Hulsberg F1              1-2     [verslag]
Bunde F2 - Scharn F5                 1-0

Wedstrijduitslagen 14 & 15 nov

Wedstrijduitslagen 14 & 15 nov

RKVVM 1 - Bunde 1                               3-1
RKASV 2 - Bunde 2                                5-1
RKASV 3 - Bunde 3                                2-1
Weltania VR1 - Bunde VR1                     2-3
Bunde B2 - Hulsberg B2                         1-2
Bunde MB1 - Schaesberg MB1                0-3
Bunde C1 - RKUVC C1                            7-0  [verslag]
Eijsden C3 - Bunde C2                           1-4
Daalhof MC1 - Bunde MC2                      1-6
Bunde D1 - Scharn D3                           0-4  [verslag]
Minor/Wijnan D2 - Bunde D2                  2-0
Bunde E1 - Jekerdal E1                          0-12
Jekerdal E2 - Bunde E2                          5-1
Eijsden E3G - Bunde E3                          10-3
Bunde E4 - SVB/Voerend E4G                 1-0
RKASV F1 - Bunde F1                             2-6   [verslag]
Rood Gr/Vijlen F2 - Bunde F2                  1-0
Bunde F3 - Scharn F6                             0-1

Wedstrijduitslagen7 & 8 nov

Wedstrijduitslagen7 & 8 nov
Bunde 1 - UOW 1                       1-4
Bunde 2 - SCM 3                       5-1
Bunde VR1 - Walram/Hel VR1     0-2
OVCS B1 - Bunde B1                 3-2
Bunde B2 - WDZ/Sportcl B2       5-7
Schaesberg MB1 - Bunde MB1    3-0
Slek Boys MB1 - Bunde MB1       6-1
Meerssen C2 - Bunde C2            6-2
Bunde MC1 - UOW/Abdis MC1     0-2
Bunde MC2 - Caesar MC1           5-1
RKVVM/Sibbe D1 - Bunde D1      2-1
RKVVM/Sibbe E1 - Bunde E1       8-3
Bunde E2 - WDZ/Sportcl E1        0-5
Bunde E3 - Minor/Wijnan E2       3-5
RKVVL/Pol E6 - Bunde E4           1-5
Voerend/SVB F2 - Bunde F1       1-6
Bunde F2 - RKVVM/Sibbe F2       0-1
Keer F2 - Bunde F3                    0-1

Wedstrijduitslagen 31okt & 1nov

Wedstrijduitslagen 31okt & 1nov
Willem 1 1 - Bunde 1                 3-1
Willem 1 2 - Bunde 2                 4-0
Willem 1 3 - Bunde 3                 5-1
Schaesberg VR1 - Bunde VR1    2-1
Vet Bunde – Vet GSV’28             4-2  [verslag]
Bunde MB1 - Heer MB1 Beker     2-0

Wedstrijduitslagen 24 en 25 oktober 2015

Wedstrijduitslagen 24 en 25 oktober 2015
Bunde 2 - VVL/Pol 2                                      1-4
Bunde VR1 - Keer VR1 (Beker)                      3-2
Bunde VR1 - Simpelveld VR1                         5-2
Vet Bunde – Vet Walram                                0-2     [verslag]
RKHSV F2 - Bunde F2                                    1-0

Wedstrijduitslagen 17&18 okt 2015

Wedstrijduitslagen 17&18 okt
Bunde 1 - Heer 1                       0-1
Bunde 2 - SVME 2                      7-1
Bunde VR1 - VVL/Pol VR1           1-4
Vet Hulsberg - Vet Bunde            5-3  [verslag]
Bunde B1 - BMR/SNC B1            1-0
Geuldal B2 - Bunde B2               2-3
Bunde MB1 - DFC/DPJ MB1         0-5
Haslou C2 - Bunde C1                0-4    [verslag]
Bunde C2 - VVL/Pol C3               5-1
Langeberg MC1 - Bunde MC1      0-0   [verslag]
Bunde MC2 - Keer MC1              4-0
Bunde D1 - SNC D1                   0-0    [verslag]
Meerssen D2 - Bunde D2            6-0
Bunde E1 - Eijsden E1                1-10
Hellas E1 - Bunde E2                  8-0
Voeren/SVB E3 - Bunde E3         2-10
Bunde E4 - Minor/Wijnan E3       10-1
Bunde F1 - VVL/Pol F2                6-0
Bunde F3 - Hulsberg F2              0-1

Wedstrijduitslagen 10&11 okt 2015

Wedstrijduitslagen 10&11 okt 2015
VV Hellas 1 - Bunde 1           0-0
DBSV 2 - Bunde 2                 3-1
DBSV 3 - Bunde 3                 4-9
Kerkrade VR1 - Bunde VR1    1-2
Vet Limbricht - Vet Bunde       2-2  [verslag]
Caesar B2 - Bunde B1           0-3
Bunde B2 - Geertr/Sibbe B2  2-6
UOW/Abdis MB1 - Bunde MB1  3-2
Bunde C1 - RKASV C1           1-0  [verslag]
SNC/BMR C2 - Bunde C2       1-3
Bunde MC1 - Heerlen MC1     1-0   [verslag]
Bunde MC2 - Daalhof MC1     3-3
Leonidas D1 - Bunde D1        8-0  [verslag]
Bunde D2 - Eijsden D3          0-4
Rood Gr/Vijlen E1 - Bunde E1 13-0
Bunde E2 - RKHSV E1           1-2
RKHSV E3 - Bunde E3           4-3
Bunde E4 - Simpelveld E3G   4-2
Bunde F2 - SCG F2                0-0

Wedstrijduitslagen 3&4 okt 2015

Wedstrijduitslagen 3&4 okt 2015
Bunde 1 - SCM                        2-2
Bunde 3 - vv SCM 5                 2-7
Bunde VR1 - Keer VR1             1-5
Bunde B1 - SVH'39 B2             2-4
Voer/SVB B3 - Bunde B2         0-8
Bunde MB1 - RKHSV MB1         1-1
vv SCM C1 - Bunde C1             1-2  [verslag]
Bunde C2 - Daalhof C2            8-0
Gr Ster MC1 - Bunde MC1        5-1   [verslag]
Bunde MC2 - RKVVL/Pol MC1    5-1
Bunde D1 - Voer/SVB D2         2-3
Voer/SVB D3 - Bunde D2         2-1
RKASV E1 - Bunde E2              6-0
Bunde E3 - Keer E2                 2-4
Scharn E7 - Bunde E4              3-5
Bunde F1 - RKHSV F1              9-1
Heer F2 - Bunde F2                  1-0
Bunde F3 - Geuldal F1              0-1

Wedstrijduitslagen 26&27 sept 2015

Wedstrijduitslagen 26&27 sept 2015

Bunde 1 - WDZ 1                           3-2
Bunde 2 - Jekerdal 2                      1-1
Bunde VR1 - RKSVB VR1                3-3
Vet Jekerdal 1 – Vet Bunde             2-3    [verslag]
Wijnan/Minor B1 - Bunde B1            0-3
Bunde B2 - RVU B3                        5-1
Bunde C1 - Heer C1                        1-0   [verslag]
Scharn C5 - Bunde C2                    0-5
Bunde MC1 - Scharn MC1                2-3   [verslag]
Eijsden D2 - Bunde D1                    4-1    [verslag]
Bunde D2 - SNC/BMR D2                1-3
SNC/BMR E1 - Bunde E1                 10-0
Bunde E2 - Scharn E3                     0-10
Scharn E6 - Bunde E3                     0-4
Bunde E4 - SCG E3                         6-6
Berg/Vilt F1 - Bunde F1                   6-4
Bunde F2 - Leonidas F2                   1-0
Walram F3G - Bunde F3                  0-1

Wedstrijduitslagen 19&20 sept 2015

Wedstrijduitslagen 19&20 sept 2015
RKHBS 1 - Bunde 1                    0-2
RKHSV 2 - Bunde 2                    1-0
Scharn 3 - Bunde 3                    4-2
BMR/SNC B1 - Bunde B1            3-1
Bunde B2 - Scharn B4                2-6
Bunde MB1 - Scharn MB1           5-4
Bunde C2 - SVME/Oran B C2      2-1
MVC/Partij MC1 - Bunde MC1      3-0  [verslag]
Bunde MC2 - RKHSV MC1           1-4
Bunde D1 - Leonidas D1             0-4  [verslag]
Scharn E2 - Bunde E1                2-2
Bunde E3 - Heer E2                   6-3
Bunde E4 - Eijsden E5                9-1
Bunde F1 - Caesar F1                 6-2
Walram F2G - Bunde F2             1-0
Keer F2 - Bunde F3                    0-1

Wedstrijduitslagen 12 en 13 sept

Wedstrijduitslagen 12 en 13 sept

Bunde 1 - SVN 1                        2-0
Bunde 2 - Geusselt 2                 6-0
Bunde 3 - Daalhof 3                   1-9
Bunde B1 - WDZ/Sportcl'25 B1   0-4
Jekerdal B3 - Bunde B2              4-2
Bunde C1 - Caesar/Vos C2         4-1
De Heeg C2G - Bunde C2           0-17
Scharn MC2 - Bunde MC1           0-11  [verslag]
Bunde D1 - Hulsberg D1             1-1    [verslag]
Bunde D2 - Minor/Wijnan D2      0-3
Rood Gr/Vijlen E1 - Bunde E2     9-0
Bunde E3 - RKUVC E2                1-4
Bunde E4 - Daalhof E3               0-3
WDZ/Sportcl'25 F1 - Bunde F1    1-1
Bunde F3 - Neerbeek F2G           1-11
Bunde MC2 - RKVVL/Pol MC1      0-1

Wedstrijduitslagen 5&6 september:

Wedstrijduitslagen 5&6 september:
SVME 1 - Bunde 1                        1-1
Bunde 3 - RKVCL 2                      2-3
Schaesberg VR1 - Bunde VR1       1-1
Vet RKVVM Margraten-Vet Bunde   4-2  [verslag]
Voerend/SVB B1 - Bunde B1         0-1
Bunde B2 - RKHSV B3                  1-3
RKVVL/Pol MB1 - Bunde MB1         6-0
Gulpen/Zw Wit C1 - Bunde C1       2-1
Bunde C2 - Meerssen C2              3-3
Bunde MC1 - Keer MC1               11-0  [verslag]
SNC'14 D1 - Bunde D1                 5-2   [verslag]
Voerend/SVB D3 - Bunde D2        5-0
Bunde E1 - Minor/Wijnan E1         2-1
Bunde E2 - Keer E1                     2-7
SCG E2 - Bunde E3                     6-2
RKHSV E4 - Bunde E4                 3-5
Bunde F1 - Voerend/SVB F1         0-1
Bunde F2 - Schimmert F1           0-1
Walram F3G - Bunde F3             0-1
Scharn MC1 - Bunde MC2           8-0

Bekerronde

Bekerronde

Bunde 1 – RKVCL  2-2
Geertruidse Boys 1 – Bunde 0-5
Geertruidse Boys 1 - RKVCL 1  1-8

RKVCL 1 door naar de volgende ronde

 

Bunde 2 -Caesar 3  2-2
Caesar 3 - RKVV Neerbeek 2  0-5
Haslou 3 – Bunde 2 4-1
RKVV Neerbeek 2- Bunde 2 3-0
RKVV Neerbeek 2 – Haslou 3 7-5
Haslou 3 - Caesar 3

 

Bunde VR1 - RKVVL/Polaris VR1  5-4
RKVVL/Polaris VR1 V.V. Schaesberg VR1  4-0
V.V. Schaesberg VR1 - Bunde VR1

Wedstrijduitslagen 22&23 augustus 2015

Wedstrijduitslagen 22&23 augustus 2015
Bunde 1 - RKVCL 1        2-2
Bunde 2 - Caesar 3        2-2
Heer VR1 - Bunde VR1   1-8

Wedstrijdprogramma
di 25 aug:
18:45 uur Geertr Boys 1 - Bunde 1

do 27 aug:
18:45 uur Haslou 3 - Bunde 2

za 29 aug:
18:00 uur Bunde 1 - Geulsche Boys 1

zo 30 aug:
10:00 uur Bunde 3 - IVS 2
12:00 uur Neerbeek 2 - Bunde 2
12:00 uur Bunde VR1 - RKVVL/Pol VR1

 

Programma in pdf formaat

Wedstrijduitslagen 16 & 17 mei 2015

Wedstrijduitslagen 16 & 17 mei 2015

De Leeuw 1 - Bunde 1 2-2
Oranje Boys 2 - Bunde 3 1-6
Rood Gr/Vijlen B1 - Bunde B1 2-1
Voerend/SVB B1 - Bunde B1 5-3
RVU MB1 - Bunde MB1 5-1
Bunde D1 - RKVVL/Pol D2 5-1
Bunde MD2 - DPJ/FDC MD1 6-0
Partij/MVC F1 - Bunde F1 0-3

Wedstrijduitslagen 9 & 10 mei 2015:

Wedstrijduitslagen 9 & 10 mei 2015:
Keer 2 - Bunde 3                  3-3
Jekerdal B3 - Bunde B2         2-1
Bunde C2 - Voerend/SVB C2  0-3
Scharn MD1 - Bunde MD1      0-6
Bunde MD2 - Bunde MD1       10-0
Bunde E1 - De Heeg E1         17-0   [VERSLAG]
Bunde E2 - BMR E1               1-5
Bunde F3 - WDZ/Sportcl F2G  4-4

Wedstrijduitslagen 2 & 3 mei:

Wedstrijduitslagen 2 & 3 mei:
Bunde 1 - Heer 1                2-3
Bunde 2 - Leonidas 2          5-1
Bunde 3 - SCG 3                3-3
Bunde VR1 - Roggel VR1     3-3
Vet st.Geertruid - Bunde      3-0    [verslag]
Voerendaal B3 - Bunde B3  4-10
Bunde C2 - SNC/BMR C2     3-1
Bunde D2 - Heer D2           1-6
Bunde E3 - Keer E2            1-2
Bunde F2 - Schimmert F2    1-1

Wedstrijduitslagen 26 & 27 april

Wedstrijduitslagen 25 & 26 april
Walram 1 - Bunde 1              0-1
Scharn 2 - Bunde 2               6-1
IVS VR1 - Bunde VR1            3-1
Bunde B1 - De Ster B1          0-3
Bunde B2 - Strucht/Wijlre B14-0
Meerssen B2 - Bunde B2       3-4
Bunde MB1 - RKHSV MB1      4-2
Bunde C1 - Geusselt C1         5-2   [verslag]
RKVVL/SCM C2 - Bunde C2    4-0
Scharn D6 - Bunde D2          2-3
Strucht MD1 - Bunde MD1      1-5
Bunde MD2 - Laura/Hopel MD1   4-0
Bunde MD2 - Eijsden MD1      8-0    [verslag]
Bunde E1 - Gulpen E1G         2-4
Rood Gr/Vijlen E1 - Bunde E1     4-1   [verslag]
Jekerdal E2 - Bunde E2         4-0
Bunde E4 - Rood Gr/Vijlen E4     3-0
De Heeg E2 - Bunde E4         1-1
Bunde F1 - Schimmert F1      1-1
Heer F2 - Bunde F2               4-3
Bunde F3 - I.B.C./RKVCL F2   2-4
Bunde F4 - Voerendaal F5G   1-2

Wedstrijduitslagen 18 & 19 april 2015

Wedstrijduitslagen 18 & 19 april 2015
Bunde 1 - DBSV 1                        8-1
Bunde 2 - vv SCM 2                    1-2
Bunde 3 - DBSV 5                        6-2
Bunde VR1 - Leveroy VR1          1-7
OVCS B1 - Bunde B1                  1-0
Eijsden B2G - Bunde B2             5-2
Bunde B3 - RKHSV B2                0-5
Walram C1 - Bunde C1               4-3   [verslag]
Bunde D2 - Leonidas D3            6-2
Bunde MD1 - Gr Ster MD2          6-1
Gr Ster MD1 - Bunde MD2          2-5   [verslag]
Bunde E1 - RKVVM/Sibbe E1      2-3   [verslag]
VV Hellas E1 - Bunde E1            0-3
Bunde E2 - Leonidas E1             1-0    [verslag]
RKHSV E3 - Bunde E3                2-2
Daalhof E4M - Bunde E4            2-4
Simpelveld F1 - Bunde F1          0-1
Bunde F2 - Scharn F6                4-1
Schimmert F3 - Bunde F3           1-5
RKVVL/SCM F7 - Bunde F4        3-5

Wedstrijduitslagen 11 en 12 april:

Wedstrijduitslagen 11 en 12 april:
RKASV 1 - Bunde 1                     0-1
UOW '02 2 - Bunde 2                  3-0
Bunde 3 - Oranje Boys 2            3-0
RKASV 4 - Bunde 3                     1-1
Bunde VR1 - MVC'19 VR1           0-3
Helden VR2 - Bunde VR1           4-3
Vet Schimmert- vet Bunde          6-4  [verslag]
Bunde B1 - Lindenheuvel B1     1-1
Heer B2 - Bunde B2                     2-0
Eijsden MB1 - Bunde MB1          4-0
Bunde C1 - RKASV C1                1-5  [verslag]
Meerssen C2 - Bunde C2           0-1
Bunde D1 - Rood Gr/Vijlen D1  4-0
SNC/BMR D3 - Bunde D2           5-4
Bunde MD1 - Weltania MD1       2-2
RKHSV MD1 - Bunde MD2          0-7  [verslag]
Kerkrade MD1 - Bunde MD2       1-6  [verslag]
Heer E1 - Bunde E1                     1-4  [verslag]
Scharn E4 - Bunde E2                0-4  [verslag]
RKHSV E2 - Bunde E2                3-1  [verslag]
Bunde E3 - RKVVL/SCM E5        2-4
Bunde E4 - Eijsd/Oranje B. E6   5-1
Bunde F1 - Strucht/Wijlre F1      4-2
Hulsberg F2 - Bunde F2             4-0
Leonidas F2 - Bunde F3             1-2

Wedstrijduitslagen 4-4-2015

Wedstrijduitslagen 4-4-2015

Vet Bunde – Vet Walram 1-5  [verslag]

 

Wedstrijduitslagen 28 en 29 maart

Wedstrijduitslagen 28 en 29 maart
RKVCL 1 - Bunde 1               1-3
Bunde 2 - RVU 2                   2-3
SHH VR1 - Bunde VR1           4-1

Bunde vet - Limbricht vet       2-5  [verslag]
Bunde B1 - Bekkerveld B2     3-1
Berg'28/Vilt B1 - Bunde B2    4-2
Hellas C1 - Bunde C1            1-3    [verslag]
Bunde C2 - Strucht/Wijlre C2 3-2
Bunde D1 - SVME D1             3-1
I.B.C.'03/VCL D1 - Bunde D2 8-1
EHC/Heuts MD1 - Bunde MD1 2-6
Bunde MD2 - RKHSV MD1      6-0   [verslag]
Bunde E1 - Voerend/SVB E1  4-6    [verslag]
Bunde E2 - Keer E1               3-3  
RKUVC E2 - Bunde E3           3-1
SCG E2 - Bunde E4               7-0
Bunde F1 - Eijsden F1            1-0
RKVVL/SCM F4 - Bunde F2     4-1
Bunde F3 - Meerssen F3        6-2

Wedstrijduitslagen 21 en 22 mrt-2015

Wedstrijduitslagen 21 en 22 mrt-2015
Bunde 1 - Partij 1                     5-0
Bunde 2 - Schaesberg 2            3-2
Bunde VR1 - Wittenhorst VR1     5-5   [verslag]
Vet Heidebloeam – Bunde          10-2  [verslag]
Bunde B2 - SVME B1                 2-0
Geertr Boys B1 - Bunde B3        1-2
Bunde C1 - Leonidas C1            4-5    [verslag]
Jekerdal C3 - Bunde C2             0-1
Meerssen D1 - Bunde D1           9-2
Bunde D2 - Jekerdal D5             5-2
Bunde MD1 - Strucht MD1          9-1
Laura/Hop MD1 - Bunde MD2      0-5   [verslag]
Bunde E1 - Walram E1G             2-0    [verslag]
Walram E2 - Bunde E2               3-3
Bunde E3 - Jekerdal E5              1-10
Leonidas E3 - Bunde E4             7-3
Gulpen F1 - Bunde F1                0-6
Bunde F2 - SVME F1                13-0
I.B.C.'03/VCL F2 - Bunde F3      5-2
Bunde F4 - Jekerdal F5             0-5

Wedstrijduitslagen 14 en 15 maart 2015

Wedstrijduitslagen 14 en 15 maart 2015
SCM 6 - Bunde 3                       3-5
Vet Ubachsberg - Vet Bunde       4-3   [verslag]
Bunde B1 - Geusselt Sport B1    4-0
Bunde B3 - Rood Gr/Vijlen B2    2-4
Bunde MB1 - Eijsden MB1          0-5
Bunde C1 - Voerendl/SVB C1     1-4   [verslag]
RKHSV C2 - Bunde C2                0-1
Bunde D1 - Gulpen D1G            4-4
WDZ/Sportcl D3 - Bunde D2       1-3
Weltania MD1 - Bunde MD1        1-4
Bunde MD2 - Kerkrade MD1       12-0  [verslag]
Hulsberg E1 - Bunde E1              2-2   [verslag]
Bunde E2 - Partij/MVC E1           6-2   [verslag]
Meerssen E5 - Bunde E3            1-7
Bunde E4 - Hellas E2                  2-0
Bunde F1 - Jekerdal F2               4-0
Scharn F10 - Bunde F4               4-3

 

Wedstrijduitslagen 7&8 maart 2015

Wedstrijduitslagen 7&8 maart 2015

Jekerdal 1 - Bunde 1                  2-3
Heerlen 2 - Bunde 2                   2-3  [verslag]
Geusselt 5 - Bunde 3                 4-3
Brevendia VR1 - Bunde VR1       2-6   [verslag]
Bunde B3 - Jekerdal B5              3-4
GSV'28 C1 - Bunde C1               8-3   [verslag]
Bunde C2 - Leonidas - W C2       1-1
SVB/Voerend D5G - Bunde D2    0-0
Bunde MD1 - Scharn MD1           3-0
Eijsden MD1 - Bunde MD2          1-9    [verslag]
Simpelveld E1 - Bunde E1          0-1    [verslag]
Bunde E2 - Rood Gr/Vijlen E2     8-2   [verslag]
Voerendaal E4 - Bunde E3          1-0
Bunde E4 - Scharn E7                1-6
Bunde F1 - Leonidas F1              5-2
SVB/Voerend F3 - Bunde F2       1-3
Meerssen F4 - Bunde F4            1-2

Wedstrijduitslagen 28-2/1-3 2015

Wedstrijduitslagen 28-2/1-3 2015
Bunde 1 - BMR 1                     2-1
Bunde 2 - WDZ 2                    4-2
Vet Bunde – Vet Catsop           4-2  [verslag]
RVU B1 - Bunde B1                 1-1
Bunde B2 - RKUVC B1             4-2
Scharn B4 - Bunde B3             5-1
Bunde MB1 – UOW/Ab MB1      2-3
Hulsberg C1 - Bunde C1           3-4  [verslag]
Bunde C2 - RKASV C2             0-2
Scharn D2 - Bunde D1             3-0
Bunde MD2 - Gr Ster MD1        3-0   [verslag]
Bunde E1 - Scharn E3              3-1   [verslag]
Jekerdal E3 - Bunde E2            2-7   [verslag]
Bunde E3 - SNC/BMR E2          2-2
Jekerdal E4 - Bunde E4            7-1
Scharn F2 - Bunde F1              3-2
Bunde F2 - Walram F3G           5-1
Bunde F3 - Schimmert F3         3-4

 

Bunde VR1 - MVC'19 VR1
Afgelast

Bunde 3 - IASON 2 
Afgelast

Bunde 2- WDZ 2 4-2
Een belangrijke thuiswedstrijd voor de heren van Bunde 2, als deze gewonnen wordt kan er weer eens omhoog gekeken worden.  Bunde begon krachtig aan de wedstrijd en kwam terecht op voorsprong, maar door rommelig spel werd het nog even hard werken om de winst vast te houden, einduitslag 4-2. Nuttige overwinning waardoor Bunde weer wat aansluiting krijgt!

Bunde 1- BMR 1 2-1
Van het begin van de wedstrijd zit Bunde goed in het spel en houd de druk op BMR, na enkele goed verzorgde aanvallen, die allen net niet goed afgewerkt werden, komt in de 16e minuut Maarten Neuhaus in het centrum aan de bal en loopt op de goal van BMR af, de keeper komt uit en Maarten scoort met een geweldige lob de 1-0. Dit is tevens de russtand, na rust het zelfde beeld, Bunde blijft aandringen en dit resulteert in de 75ste minuut tot de 2-0 voorsprong, wederom door Maarten Neuhaus. 2 minuten later zorgt BMR in een tegenstoot voor de 2-1, wat tevens de eindstand is. Doordat directe concurrenten punten hebben laten liggen doet Bunde goede zaken om weer aansluiting te krijgen met de top in de 4e klasse A, chapeau mannen!

Uitslagen en programma wk 8 & 9

Uitslagen Week 8
RKVVL/Polaris 1- VV Bunde 1 0-0
Voerendaal 2- VV Bunde 2 5-2
Sparta ’18 VR1-VV Bunde VR1 3-5  [verslag]

Programma Week 9
Zaterdag 28-02
09:00 uur       Bunde MP 1/2 – Minor
09:30 uur       Bunde F2 - Walram F3G
09:30 uur       Bunde F3 - Schimmert F3
09:30 uur       Bunde F4 - Daalhof F3
10:30 uur       Bunde E1 - Scharn E3
10:30 uur       Bunde E3 - SNC/BMR E2
11:45 uur       Bunde MD2 - Groene Ster MD1
13:15 uur       Bunde C2 - RKASV C2
15:00 uur       Bunde B2 - RKUVC B1
15:00 uur       Bunde MB1 - UOW/Abdiss MB1
Bunde Veteranen vrij
08:45 uur       Jekerdal E3 - Bunde E2
08:45 uur       Jekerdal E4 - Bunde E4
09:00 uur       Scharn F2 - Bunde F1
11:00 uur       Groene Ster MD2 - Bunde MD1
ovv tegenpartij verplaatst?
11:15 uur       Scharn D2 - Bunde D1
12:00 uur       RVU B1 - Bunde B1
13:00 uur       Hulsberg C1 - Bunde C1
13:00 uur       Scharn B4 - Bunde B3
Zondag 29-02
10:00 uur       Bunde 3 - IASON 2
12:00 uur       Bunde 2 - WDZ 2
12:00 uur       Bunde VR1 - MVC'19 VR1
14:30 uur       Bunde 1 - BMR 1

 

Programma als pdf

Wedstrijduitslagen 13 & 14 dec 2014

Wedstrijduitslagen 13 & 14 dec 2014
Bunde 3 - RKASV 4                  2-3
Vet OVCS – Vet Bunde       3-2    [verslag]
Bunde VR1 - IVS VR1               0-2      [verslag]
RKVVM/Sibbe B1 - Bunde B1   2-5
Gulpen/Zw-Wit B1 - Bunde B1   4-0
Bunde B2 - Meerssen B2          1-1
Bunde B3 - Eijsden B2G           0-11
SCG MB1 - Bunde MB1            5-0     [verslag]
Simpelveld D1 - Bunde D1        2-2

Wedstrijduitslagen 6 en 7 dec 2014

Wedstrijduitslagen 6 en 7 dec 2014
FC Gulpen 1 - Bunde 1             2-3
RKVVL/Pol 2 - Bunde 2            1-2
RKVVL/Pol 4 - Bunde 3            4-6
Baarlo VR1 - Bunde VR1          5-2  [verslag]
Daalhof B1 - Bunde B1            2-3
Scharn B4 - Bunde B2             1-6
ZW/Gulpen C1G - Bunde C1    0-1    [verslag]
Walram D3G - Bunde D2          12-0
Bunde MD1 - Passart MD1        10-0
Bunde MD2 - SCG MD1            13-0  [verslag]

Wedstrijduitslagen 29 en 30 nov 2014

Wedstrijduitslagen 29 en 30 nov 2014
DBSV 1 - Bunde 1                     1-1
vv SCM 2 - Bunde 2                   2-1
DBSV 5 - Bunde 3                     1-4
Leveroy VR1 - Bunde VR1          4-0   [verslag]
Bunde B1 - Geusselt B1             1-2
Eijsden B3 - Bunde B2               1-6
Bunde B3 - SVB/Voerend B2      1-6
RVU MB1 - Bunde MB1               5-4    [verslag]
Rood Gr/Vijlen C1 - Bunde C1     2-6   [verslag]
Bunde C2 - Voerend/SVB C3      7-1
Bunde D1 - Strucht/Wijlre D1     11-0
Jekerdal D5 - Bunde D2             1-2
Strucht MD1 - Bunde MD1          2-1
Scharn MD1 - Bunde MD2           2-9   [verslag]
Bunde E1 - Rood Gr/Vijlen E1     2-4   [verslag]
Scharn E4 - Bunde E2                3-2
Berg/Vilt E2G - Bunde E3           7-1
Bunde E4 - Walram E4G             0-8
Scharn F2 - Bunde F1                 0-2
Schimmert F2 - Bunde F2           4-2
Bunde F3 - Berg/Vilt F2              0-2

Nadere info programma pdf

 


Wedstrijduitslagen 22 en 23 nov 2014

Wedstrijduitslagen 22 en 23 nov 2014

Bunde 1 - RKASV 1               1-2
Bunde 2 - UOW '02 2             1-1
Bunde VR1 - Helden VR2       2-0   [verslag]
Bunde B1 - RKASV B1           3-0
Bunde B2 - RKVVM/Sibbe B2 8-1
Bunde B3 - Jekerdal B4         0-3
Bunde MB1 - Hellas MB1        6-1   [verslag]
Bunde C1 - Simpelveld C1G   2-2   [verslag]
RKVVL/SCM C4 - Bunde C2    0-0
Bunde D2 - RKHSV D3          0-3
Scharn MD2 - Bunde MD1      0-3 
Bunde MD2 - Keer MD1         6-0   [verslag]
Bunde E1 - Scharn E2           1-3
Simpelveld E1 - Bunde E1      3-0   [verslag] 
Bunde E2 - WDZ/Sportclub E2   2-0
Bunde E3 - Keer E2               3-2
RKVVL/SCM E6 - Bunde E4    5-0
Bunde F1 - Schimmert F1      2-0
Bunde F2 - Meerssen F2        0-0
Hellas F3 - Bunde F3             4-4
Voerendaal MP - Bunde MP    0-4

Wedstrijduitslagen 15 en 16 nov 2014

Wedstrijduitslagen 15 en 16 nov 2014
Caesar VR1 - Bunde VR1         2-0   [verslag]
Vet Havantia - Vet Bunde         1-6   [verslag]
SJO/Adveo B1 - Bunde B1        1-9
Geul. Boys B1 - Bunde B3        6-4
Bunde MB1 - Eijsden MB1         1-5    [verslag]
Wijnan/Minor C1 - Bunde C1     0-3   [verslag]
Bunde C2 - Heer C2 beker       0-6
Bunde C2 - Eijsden C3             3-0
Bunde D1 - Jekerdal D2           5-1
Geertr Boys D1G - Bunde D2   15-0
Bunde MD1 - NEC92 MD1         1-2
SCG MD1 - Bunde MD2            0-12   [verslag]
RKASV E1 - Bunde E1              2-4     [verslag]
Bunde E2 - RVU E1                  7-1
Bunde E3 - RKHSV E3              0-3
Eijsden E5M - Bunde E4           1-0
Daalhof F1 - Bunde F1             5-2
Bunde F2 - RKVVM/Sibbe F2     0-4
Schimmert F3 - Bunde F3         5-2
Bunde MP - Geul. Boys MP       1-3
Bunde E1 - Scharn E2              1-3  [verslag] 

 

klik hier voor pdf bestand programma


Wedstrijduitslagen 8 & 9 ov 2014

Wedstrijduitslagen 8 & 9 nov 2014
Bunde 1 - RKVCL 1                  6-0
RVU 2 - Bunde 2                     4-1
Bunde 3 - Keer 2                     4-3
Bunde VR1 - SHH VR1             3-1     [verslag]
Bunde B1 - De Heeg B1           12-0
Heer B2 - Bunde B2                 2-4
SCG B1 - Bunde B3                 2-4
Scharn MB1 - Bunde MB1         3-3     [verslag]
Bunde C1 - Scharn C3             1-0     [verslag]
Bunde C2 - Minor/Wijn C2        1-3
Bunde MD1 - Laura/Hop MD1    4-1
Eijsden MD1 - Bunde MD2        0-9     [verslag]
WDZ/Sportcl'25 E1 - Bunde E1 2-3     [verslag]
Bunde E2 - SNC'14 E1              2-0    [verslag]
Hulsberg E2 - Bunde E3           2-4
Rood Gr/Vijlen F1 - Bunde F1   2-1
WDZ/Sportcl F2G - Bunde F2    1-7
Bunde F3 - Eijsden F4              3-1
Bunde MP - VV Hellas MP         4-0

Wedstrijduitslagen 1 & 2 nov 2014

Wedstrijduitslagen 1 & 2 nov 2014

Partij 1 - Bunde 1                        2-2
Schaesberg 2 - Bunde 2               5-0
Eijsden 4 - Bunde 3                      5-2
Wittenhorst VR1 - Bunde VR1        1-1
Vet Bunde - vet SCG                    8-2   [verslag]
Bunde B3 - Berg'28/Vilt B1           4-1
RKVVL MB1 - Bunde MB1              0-2   [verslag]
Bunde C1 - Keer C1                     6-2   [verslag]
RKHSV D1 - Bunde D1                 6-0
Eijsden D2G - Bunde D1               2-1
Bunde D2 - Daalhof D3                7-0
Weltania MD1 - Bunde MD1           0-8
Bunde MD2 - RKHSV MD1             4-0   [verslag]
Schimmert E1 - Bunde E2             4-3   [verslag]
RKASV E3 - Bunde E3                  2-1
Bunde E4 - RKHSV E4                  0-2
Bunde F1 - RKUVC F1                   2-5
Rood Gr/Vijlen F2 - Bunde F2        2-5
Bunde F3 - RKASV F3                   9-1
Schimmert MP - Bunde MP            0-4

Wedstrijduitslagen 25 & 26 okt 2014

Wedstrijduitslagen 25 & 26 okt 2014
Bunde 1 - Jekerdal 1               2-1
Bunde 2 - Heerlen 2                2-3
Bunde 3 - Geusselt 5               1-2
Bunde VR1 - Brevendia VR1     4-2    [verslag]
Vet Bunde - Vet Walram           0-7     [verslag]
SNC'14/BMR B1 - Bunde B1      0-9
Bunde MD1 - Eijsden MD1        1-0
Strucht/Wijl MD1 - Bunde MD2  2-7     [verslag]
RKVVL/SCM E3 - Bunde E2       1-14   [verslag]

Wedstrijduitslagen 18&19 Okt 2014

Wedstrijduitslagen 18&19 Okt 2014

Bunde 2 - RKVVL/Pol 2          3-1
IASON 2 - Bunde 3               0-6
Bunde C1 - GSV'28 C1          1-2     [verslag]
Bunde C2 - Geertr Boys C1    5-2
RKHSV MD1 - Bunde MD2      0-13   [verslag]
Bunde E1 - Partij/RKMVC E1  2-1     [verslag]

11 & 12 okt 2014 wedstrijduitslagen:

11 & 12 okt 2014 wedstrijduitslagen:

BMR 1 - Bunde 1                     1-1
WDZ 2 - Bunde 2                    4-3
MVC'19 VR1 - Bunde VR1         4-2   [verslag]
Bunde B1 - De Ster B1            2-2
RKVVL/SCM B2 - Bunde B2      4-2
RKHSV MB1 - Bunde MB1         2-2   [verslag]
De Heeg C2G - Bunde C2         0-4
Bunde D1 - Voerendaal D2      6-3
Bunde D2 - RKASV D3             2-1
Gr. Ster MD2 - Bunde MD1       0-0
Bunde MD2 - Scharn MD1        12-1   [verslag]
Bunde E1 - Jekerdal E2            5-2    [verslag]
VV Hellas E1 - Bunde E2          1-1     [verslag]
Leonidas E3 - Bunde E3           2-1
Bunde E4 - Meerssen E5          3-4
WDZ/Sportcl'25 F1 - Bunde F1  4-1
Walram F2G - Bunde F2           1-0
Bunde F3 - WDZ/Sportcl'25 F3  4-2
Bunde MP - Voerendaal MP       3-1

Wedstrijduitslagen 4 & 5 okt 2014:

Wedstrijduitslagen 4 & 5 okt 2014:

Bunde 1 - RKVVL/Pol 1            2-2
Bunde 2 - Voerendaal 2           1-3
Bunde 3 - vv SCM 6                 3-3
Bunde VR1 - Sparta'18 VR1      3-1    [verslag]
Vet Geulle – Vet Bunde            5–1    [verslag]
Bunde B2 - RKMVC/Partij B2    5-1
Scharn B3 - Bunde B3             8-1
Bunde MB1 - Caesar MB1         7-0    [verslag]
Minor/Wijnan D1 - Bunde D1    2-3
Bunde D2 - Heer D2                1-4
Bunde MD1 - EHC/Heuts MD1   6-0
Keer MD1 - Bunde MD2            1-11    [verslag]
Walram E1G - Bunde E1           3-7      [verslag]
Bunde E2 - SVME E1                5-0
Bunde E3 - Jekerdal E6            1-3
RKASV E4 - Bunde E4              9-1
Bunde F1 - RKVVM/Sibbe F1     1-6
Bunde F2 - VV Hellas F2           0-2
Meerssen F3 - Bunde F3           0-3

Wedstrijduitslagen 27&28 sept

Wedstrijduitslagen 27&28 sept
SCG 1 - Bunde 1           2-2
Heer 2 - Bunde 2           4-0
Heer 4 - Bunde 3           7-1
Bunde B1 - RVU B1        1-2
Jekerdal B5 - Bunde B2  3-2
Bunde B3 - RKHSV B2    0-6
Jekerdal C3 - Bunde C1  0-4  [verslag]
Bunde D1 - RKVVM/Sibbe D1 11-1
Voerendaal D4 - Bunde D2 10-0
Bunde MD1 - Gr Ster MD1   1-4
DPJ/FDC MD1 - Bunde MD1 4-0
Bunde MD2 - Eijsden MD1   16-1  [verslag]
Bunde E1 - Leonidas E1  4-1   [verslag]
Hulsberg E1- Bunde E2   2-1  [verslag]
SCG E2 - Bunde E3        1-3  
Bunde E4 - SVB/Voerend E5 3-0
Hellas F1 - Bunde F1      10-1
Minor F2 - Bunde F2       2-1
Bunde F3 - Minor F3G     2-0
Bunde MP - RKUVC MP   4-2
Vet Bunde -Jekerdal 1    3-5    [verslag]

Wedstrijduitslagen 20 en 21 sept 2104

Wedstrijduitslagen 20 en 21 sept 2104

Bunde 1 - Gulpen 1                    3-2
Bunde 3 - RKVVL/Pol 4               1-4
Haslou B1 - Bunde B1                0-17
SNC'14/BMR B1 - Bunde B3        13-0
Bunde C1 - Strucht/Wijlre C1      1-3       [verslag]
SNC'14/BMR C3 - Bunde C2        0-2
RKVVL/Pol D2 - Bunde D1          1-4
Bunde D2 - Wijnandia/Minor D2  0-7
RKVVM/Sibbe E1 - Bunde E1      1-3         [verslag]
Bunde E2 - Zwart - Wit '19 E1     6-2         [verslag]
Bunde E3 - Scharn E8                0-0
Bunde F1 - Minor F1                   3-1
Bunde F2 - Leonidas F2              2-0
Voerendaal F5G - Bunde F3        0-4

Wedstrijduitslagen 13 & 14 sept 2014

Wedstrijduitslagen 13 & 14 sept 2014:

Heer 1 - Bunde 1                      4-1
Leonidas W 2 - Bunde 2            3-1
SCG 3 - Bunde 3                      3-3
Roggel VR1 - Bunde VR1           0-0
Voerend/SVB B1 - Bunde B1      2-2
Bunde B2 - RKVVM/Sibbe B2      2-0
Bunde B3 - Eijsden B3               1-7
Haslou MB1 - Bunde MB1            0-1
Spaubeek C1 - Bunde C1           5-7
Bunde C2 - Scharn C4                2-0
De Heeg D1 - Bunde D1            0-5
Bunde D2 - Eijsden D3G            0-10
Bunde MD2 - Eijsden MD1           6-0
Keer E1 - Bunde E1                   1-9
Berg'28/Vilt E2G - Bunde E4       10-0
Scharn F1 - Bunde F1                 10-0
Daalhof F2 - Bunde F2                10-1
Bunde F3 - Caesar F3                 7-0

 

Voor wedstrijdverslagen zie info teams

Wedstrijduitslagen 6 & 7 sept 2014

Wedstrijduitslagen 6 & 7 sept 2014

Bunde 1 - Walram 1                   4-0
Bunde 2 - Scharn 2                    1-3
Bunde 3 - Haslou 4                    3-2
Bunde VR1 - Caesar VR1           1-8
RKHSV B2 - Bunde B2                1-9
Bunde C1 - Strucht/Wijlre C1      4-0
Walram C1 - Bunde C1               5-1
Bunde C2 - SNC'14/BMR C2        1-1
Strucht C2 - Bunde C2               0-7
Bunde D1 - Heer D1                  5-1
Gulpen D2 - Bunde D2               11-2
Strucht MD1 - Bunde MD1          1-7
Bunde E1 - Geusselt E1              6-1
Scharn E2 - Bunde E2                2-3
RKUVC E2 - Bunde E3                2-1
Bunde E4 - Neerbeek E2G          0-9
Strucht/Wijlre E2 - Bunde E4      6-1
Walram F1G - Bunde F1             0-9
Bunde F2 - Scharn F5                 1-5
Bunde F3 - Minor F3G                 5-1
Bunde MD2 - SCG MD1             14-1
Bunde MB1 - RKVVL/Pol MB1      8-2
RKHSV MD1 - Bunde MD2          0-5

Bunde vet – RKVVM vet             4-6

 

Voor wedstrijdverslagen zie teaminfo

Wedstrijduitslagen 30 & 31 aug 2014

Wedstrijduitslagen 30 & 31 aug 2014

Bunde 1 - vv SCM 1
Bunde 1 - Leonidas 1
Bunde 2 - De Ster 2
Bunde 2 - Haslou 2
Schinnen 2 - Bunde 3
Bunde VR1 - Schimmert VR1
Willem 1 B1 - Bunde B1      
Bunde B2 - Scharn B3
Wil/RKASV D1G - Bunde D1
Bunde MD1 - Keer MD1
Leonidas E1 - Bunde E1
Bunde E2 - Eijsden E2
Bunde E3 - Spaubeek E2G
Bunde F1 - Minor F1
Schimmert F2 - Bunde F2
I.B.C.'03 F2 - Bunde F3       
Bunde B3 - Jekerdal B5      
RVU MB1 - Bunde MB1
RKHSV MD1 - Bunde MD2 

3-4
2-1
0-2
1-3
2-0
1-0
1-4
0-8
2-2
18-1
1-5
3-2
0-1
1-2
0-3
13-0
2-8
3-2
0-5











[verslag]
[verslag]






[verslag]

Wedstrijduitslagen 24&25 mei 2014

Wedstrijduitslagen 24 & 25 mei 2014
Bunde 1 - RKVVM 1 0-2
Bunde B1 - Voer/RKSVB B1 1-1
RVU B1 - Bunde B1 4-0
Bunde C1 - Simpelveld C1G 2-2
Bunde C2 - Scharn C4 3-1
Hapse Boys MC1 - Bunde MC1 2-2
Voeren/RKSVB D1 - Bunde D1 4-1 [verslag]
Walram D1G - Bunde D1 3-3  [verslag]
Bunde D2 - RKHSV D2 0-3
Bunde E1 - DVO E1 3-3
Bekkerveld E1 - Bunde E1 3-2

Wedstrijdprogramma zo 1 juni:
14:30 uur RKVVM 1 - Bunde 1

Wedstrijduitslagen 17 & 18 mei

Wedstrijduitslagen 17 & 18 mei

Kakertse Boys 1 – Bunde 1       3-2
Vet Eysden- Bunde                   5-3  [verslag]
SCG B1 - Bunde B2                  7-3
Bunde C1 - Hulsberg C1           3-1
SCG C1 - Bunde C3                  6-1
Bunde MC1 - Bieslo MC1          2-1
Bunde MC1 - EHC MC1            6-0
WDZ/Sportcl. D1 - Bunde D1    0-2
Bunde D2 - Minor/WijnanD1      0-9
Scharn E1 - Bunde E1               9-0
Walram E2 - Bunde E2              4-0
WDZ/Sportcl E2 - Bunde E2     7-1    [verslag]
Meerssen E3 - Bunde E3          0-3
Bunde E4 - Oranje Boys E2      6-0
Bunde E5 - Heer E2                  2-3
Jekerdal F2 - Bunde F1             1-3
SVME F1 - Bunde F1                3-3
Simpelveld F1 - Bunde F2         5-1
Bunde F3 - I.B.C.'03 F2             2-3
Bunde F4 - WDZ F3G               4-3

Wedstrijduitslagen 3 & 5 mei 2014

Wedstrijduitslagen 3 & 4 mei 2014

Bunde 1 - Berg'28 1                   4-0
Bunde 2 - Schaesberg 2             2-2
Bunde VR1 - Simpelveld VR1      2-2
Walram C1 - Bunde C3               15-1
Bunde E3 - SCG E2                    0-10
Bunde E5 - WDZ/Sportcl E4        3-2   [verslag]
Bunde F3 - Voerendaal F3          1-3


Bunde 1 eindigt verdienstelijk als derde en pakt de derde periodetitel, met een kans op promotie naar de derde klasse. Mannen proficiat.


Wedstrijdprogramma 3 & 4 mei

Wedstrijdprogramma za 3 mei:

15:00 uur          SCG B1 - Bunde B2
13:30 uur          De Heeg C1 - Bunde C2
11:30 uur          Walram C1 - Bunde C3
10:30 uur          Bunde E5 - WDZ/Sportcl E4
09:30 uur          Bunde F3 - Voerendaal F3
09:00 uur          SCG - Bunde mini-F1
17:00 uur          Bunde Veteranen - St Geertruid
Wedstrijdprogramma zo 4 mei:
14:30 uur          Bunde 1 - Berg'28 1
12:00 uur          Bunde 2 - Schaesberg 2
12:00 uur          Bunde VR1 - Simpelveld VR1

Wedstrijduitslagen 26 & 27 april

Wedstrijduitslagen 26 & 27 april

RKVVM 1 - Bunde 1                 8-0
Hoensbroek 2 - Bunde 2          2-3
Bunde 3 – Slen./Noorbeek 1     5-3
Bunde VR1 - Walram VR1        9-0
Walram VR1 - Bunde VR1        2-0
Bunde MC1 - Schaesberg MC1  3-0  [verslag]
Bunde MD1 - RKHSV MD3        10-0
Bunde F1 - Sibbe F1                3-2
Geul Boys F1G - Bunde F2        1-0

Wedstrijduitslagen 12 & 13 april 2014

Wedstrijduitslagen 12 & 13 april 2014
Bunde 1 - SCG 1 3-0
Bunde 2 - SVN/Vossenb 2 7-0
Bunde 3 - RKVVL/Pol 5 4-4   [verslag]
Bunde VR1 - EHC/Heuts VR1 3-1
Bunde B1 - Walram B1 3-0
Bunde C2 - Geertr Boys C1 4-0
Bunde C3 - RKHSV C3 3-4
RKHSV MC1 - Bunde MC1 0-4
Bunde D1 - Leonidas D1 7-0      [verslag]
De Heeg D1 - Bunde D2 6-1
RKHSV MD2 - Bunde MD1 0-5
Bunde E1 - Jekerdal E1 0-2
Bunde E2 - Leonidas E2 20-0     [verslag]
SC Jekerdal E5 -Bunde E5  5-4   [verslag]
Bunde E3 - Voerendaal E4 6-3
RKVVM/Sibbe E3 - Bunde E4 4-2
Bunde F1 - Voerendaal F2 7-0
Bunde F2 - De Heeg F1 1-0
RKVVL/Pol F3 - Bunde F3 10-2
Daalhof F3 - Bunde F4 5-1
Bunde mini-F1 - Keer 0-2

 

Wedstrijduitslagen 5 & 6 april 2014:


Wedstrijduitslagen 5 & 6 april 2014:

 

Oranje Boys 1 - Bunde 1           1-2
Meerssen 2 - Bunde 2               3-0
Oranje Boys 2 - Bunde 3           1-3   [verslag]
Keer VR1 - Bunde VR1              3-0
Vet Walram - Vet Bunde            2-0  [verslag]
Eijsden B2 - Bunde B2              2-5
RVU C1 - Bunde C1                  6-0
Berg/Vilt C1 - Bunde C2            2-1
Voerendaal C2 - Bunde C3        5-1
Bunde MC1 - Limburgia MC1     4-0
Bunde MD1 - NEC'92 MD1        1-3
Eijsden E1 - Bunde E1              5-1
Daalhof E2 - Bunde E2             6-3  [verslag]
Walram E3G - Bunde E3           4-0
Bunde E4 - Voerendaal E5        3-0 
Bunde E5 - Scharn E10             14-0
 [verslag]
WDZ F1 - Bunde F1                  10-0
Minor F1 - Bunde F2                 3-2
Bunde F3 - Meerssen F4G        1-4
Bunde F4 - Leonidas F4            1-3
SCM - Bunde mini-F1                1-1

Wedstrijduitslagen 29 maart 2014


 

Wedstrijduitslagen 29 maart 2014

Vet Bunde – Limbricht              2-1   [verslag]
Daalhof B1 - Bunde B1             2-1
Bunde B2 - Jekerdal B3           0-4
Bunde C3 - Keer C1                 1-4
UOW MC1 - Bunde MC1           0-1
Bunde D1 - VV Hellas D1         4-1 [verslag]
SCG MD1 - Bunde MD1            0-8
Bunde E1 - Schaesberg E1     1-4
Meerssen E2 - Bunde E2         3-3  [verslag]
Bunde E3 - Gulpen E3             1-4
Bunde E4 - Leonidas E3          0-8
Leonidas E4 - Bunde E5          7-3
Walram F2G - Bunde F1          3-2
Bunde F2 - Schimmert F1       0-8
Eijsden F3G - Bunde F3           3-2
Bunde F4 - RKVVL/Pol F5         0-2



Wedstrijduitslagen 22 & 23 maart 2014


Wedstrijduitslagen 22 & 23 maart 2014

Bunde 1 - RKVCL 1                   4-3   [verslag]
Bunde 2 - Willem 1 2                 3-5
Bunde VR1 - Schaesberg VR1  1-3
RKVVM/Sibbe B2 - Bunde B2   4-1
Bunde C1 - Strucht B/Wijlre C1  2-1
Jekerdal C5 - Bunde C2            1-6
RKVVM/Sibbe C1 - Bunde C3   4-5
Daalhof D1 - Bunde D1             0-1  [verslag]
Bunde D2 - SCG D1                 2-2
Str B/Wijlre MD2 - Bunde MD1  1-2
Meerssen E1 - Bunde E1          1-2
Bunde E2 - RKASV E2              3-3   [verslag]
Eijsden E4 - Bunde E3              2-7
Scharn E8 - Bunde E4               3-0
Bunde E5 - Rood Gr/Vijlen E4   5-0   [verslag]
Bunde F1 - Geusselt F1             2-7
RKHSV F2 - Bunde F2              4-3
Bunde F3 - Heer F2                   0-5
Walram F3G - Bunde F4            7-0
Geusselt - Bunde mini-F1          2-0

Wedstrijduitslagen 15 & 16 maart 2014


Wedstrijduitslagen 15 & 16 maart 2014

Heer 1 - Bunde 1                     1-5
WDZ 2 - Bunde 2                     1-3
Keer 2 - Bunde 3                     2-1
Vet Ubachsberg -vet Bunde      2-3  [verslag]

Simpelveld VR1 - Bunde VR1   5-2
Bunde B2 - Scharn B4             1-5
Bunde C1 - RKHSV C2              5-1
Hulsberg C2 - Bunde C2          2-1
Minor/Wijnan C2 - Bunde C3    5-1
Bunde MC1 - Scharn MC1        9-0
Bunde D1 - SVME D1               1-1  [verslag]
Geusselt Sport D1 - Bunde D2  1-0
Bunde MD1 - Gr Ster MD2       2-1
Bunde E1 - Susteren E1          3-2
Voerendaal E2 - Bunde E2      6-0   [verslag]
Minor E2G - Bunde E3             1-5
Bunde E4 - I.B.C.'03 E1           2-2
Geusselt Sport E2 -Bunde E5 3-4  [verslag]
Scharn F3 - Bunde F1              4-1
RKHSV F3 - Bunde F3              3-4
Bunde F4 - VV Hellas F2          1-6
Bunde mini-F1 - Scharn          1-1

Wedstrijduitslagen 22 & 23 febr 2014


 

 

Wedstrijduitslagen 22 & 23 febr 2014

 

Bunde 1 - BMR 1                      3-0
Bunde 2 - Heerlen 2                2-5
Bunde 3 - Bemelen 2              6-0     [verslag]
Bunde B1 - RKVVM/Sibbe B1   1-0
Hellas C1 - Bunde C1               2-1
Bunde C2 - Eijsden C3             2-1
Bunde C3 - Geulsche Boys C1 2-7
RKDFC MC1 - Bunde MC1         1-3
Meerssen D1 - Bunde D1        0-3       [verslag]
Bunde D2 - RKVVM/Sibbe D2   2-3
Bunde E2 - Zwart - Wit E1       9-0      [verslag]
Bunde E3 - RKHSV E4              3-1
Jekerdal E8 - Bunde E4             4-2
Bunde E5 - Scharn E7             1-6
Bunde F1 - Zwart - Wit F1       2-6
Daalhof F2 - Bunde F2             8-0
Scharn F9 - Bunde F4              0-1

Wedstrijduitslagen 16 febr 2014


 

Wedstrijduitslagen 16 febr 2014

RKVVM 4 - Bunde 3                  4-0
EHC/Heuts VR1 - Bunde VR1   3-3
RKVVL/Polaris 2 - Bunde 2       6-1
RKVVL/Polaris 1 - Bunde 1       6-2
Vet Bunde - Hulsberg   2-3  [verslag] 

Wedstrijduitslagen 09-02-2014


Wedstrijduitslagen 09-02-2014

Bunde 1 - Jekerdal 1   2-5
Bunde 2 - KVC Oranje 2 2-0  
Bunde 3 - SCG 3   4-1    [verslag]
Bunde VR1 - Keer VR1 2-3

Wedstrijduitslagen 29 & 30 okt 2011

 
Vaesrade 1 - Bunde 1 2-2
Standaard 3 - Bunde 2 2-1
Vilt 2 - Bunde 3 1-1
Walram DA1 - Bunde DA1 1-2
Vet Bunde – Lou Boys  
Bunde C3 - RKHSV C3 0-9
RKVVL/Pol D3 - Bunde D2  
Bunde MD1 - RKHSV MD1  
Bunde E3 - Keer E3 12-0
Bunde F2 - Scharn F2 1-2
Eijsden F4 - Bunde F4 10-0

Wedstrijduitslagen 22 & 23 okt 2011

KVC Oranje 1 - Bunde 1 2-0
Geertr. Boys DA1 - Bunde DA1 0-3
Hulsberg - Bunde Veteranen 4-0

Wedstrijduitslagen 15 & 16 okt 2011

 
Bunde 1 - Haslou 1 4-1
Bunde 2 – Heer 2 7-2
Bunde 3 - WVV'28 4 3-2
Bunde DA1 - De Ster DA1 0-1
Bunde Veteranen - Heer 2-3
Jekerdal A1 - Bunde A1 1-0
RVU B1 - Bunde B1 5-0
Bunde C1 - RKVVM C1CO 0-4
Bunde C2 - RKASV C2 5-2
Jekerdal C5 - Bunde C3 20-0
Bunde D1 - Eijsden D1 1-4
Bunde D2 - Meerssen D2 1-4
Berg'28 D2G - Bunde D3 0-6
Bunde D3 - Jekerdal D4 3-3
Bunde MD1 - RKHSV MD3 12-0
Leonidas - W E1 - Bunde E1 8-
Eijsden E2 - Bunde E2 12-1
Bunde E3 - Heer E3 8-1
Bunde E4 - RKHSV E5 1-3
RKHSV F1 - Bunde F1 1-5
Bunde F2 - Standaard F1G 4-0
SCG F2 - Bunde F4 8-0
Bunde F4 - Voerendaal F5 2-2
Walram - Bunde MP1G 1-1

Wedstrijduitslagen 8 & 9 oktober

Geleen Zuid 1 - Bunde 1 4-1
DBSV 2 - Bunde 2 2-0
Wijlre 2 - Bunde 3 2-2
Langeberg DA1 - Bunde DA1 uitgst
Bunde – v.v. Millen  3-2
Bunde C1 - NEC'92 C1 3-9
Rood Groen C2 - Bunde C2 1-8
BMR C2G - Bunde C3 17-0
Bunde D1 - Scharn D2 2-4
Daalhof MD1 - Bunde MD1 3-11
Bunde E1 - Scharn E1 0-2
Bunde E2 - Jekerdal E2 1-5
Gulpen E2 - Bunde E3 4-1
Jekerdal E8 - Bunde E4 1-3
Bunde F1 - Meerssen F1 2-3
BMR F1 - Bunde F2 6-3
Bunde F3 - Eijsden F3 0-9
Bunde MP1G - Meerssen 1-1

Wedstrijduitslagen 1 & 2 okt 2011

Bunde 1 - Spaubeek 1 3-1
Bunde 2 - RKHSV 2 2-1
Bunde 3 - Daalhof 3 1-3
Bunde DA1 - OVCS DA1 0-4
Tuddern - Bunde Veteranen afg
Bunde A1 - Scharn A2 3-1
Standaard B1 - Bunde B1 3-1
RKHSV C1 - Bunde C1 4-1
Bunde C1 – Rood-Groen C1 4-2
Bunde C3 - Berg'28 C2 1-11
RKVVL/Polaris D1 - Bunde D1 5-2
Bunde D2 - Eijsden D4 2-1
Simpelveld D2G - Bunde D3 3-6
RKHSV MD2 - Bunde MD1 2-2
Meerssen E1 - Bunde E1 5-4
Gulpen E1G - Bunde E2 10-0
Bunde E3 - Meerssen E3 5-1
Bunde E4 - Keer E3 1-4
RKVVL/Pol F1 - Bunde F1 1-2
Bunde F2 - Keer F1 3-1
Bunde F3 - RKVVL/Pol F3 0-1
Scharn F10 - Bunde F4 1-2
RVU - Bunde MP1G 2-0
 

Wedstrijduitslagen 24 & 25 sept 2011

 
OVCS 1 - Bunde 1 1-0
Jekerdal 2 - Bunde 2 0-5
Meerssen 3 - Bunde 3 5-4
Sportclub'25 DA1 - Bunde DA1 3-2
Leonidas - Bunde Veteranen 2-2
De Leeuw A1 - Bunde A1 0-1
WDZ B1 - Bunde B1 1-6
Bunde B1 – Leonidas B1 2-2
Bunde C1 - Rood Groen C1  
Bunde C2 - Eijsden C2 3-0
Daalhof C2 - Bunde C3 14-0
Bunde D1 - Groene Ster D1 2-7
SCG D2 - Bunde D2 6-1
Bunde D3 - Jekerdal D4  
Bunde MD1 – Daalhof MD1 11-0
Bunde E1 – RKHSV E1 1-4
Bunde E2 - RKVVL/Pol E2 3-10
RKASV E4 - Bunde E4 1-1
Bunde F1 - Jekerdal F1 1-2
RKVVL/Pol F2 - Bunde F2 2-10
Gulpen F2 - Bunde F3 9-0
RKHSV F5 - Bunde F4 0-7
Bunde MP1G - I.B.C.'03  

Wedstrijduitslagen 17 & 18 sept 2011

Bunde 1 - Brevendia 1 4-1
Bunde 2 - Scharn 3 5-0
Bunde 3 - RKVCL 3 6-2
Bunde DA1 - UOW DA1 6-1
Bunde Veteranen - RKUVC 2-1
Bunde A1 - RKASV A1 2-4
Bunde B1 - Leonidas B1 -
Langeberg C1 - Bunde C1 8-2
Geul. Boys C1 - Bunde C2 6-0
Eijsden C2 - Bunde C3 23-0
Geleen Zuid D1 - Bunde D1 -
Bunde D2 - Jekerdal D5 4-6
RKASV D2 - Bunde D3 12-0
Bunde MD1 - Eijsden MD2 5-5
Voerendaal E1 - Bunde E1 3-2
Scharn E2 - Bunde E2 7-1
Bunde E3 - RKASV E3 0-4
Bunde E4 - Scharn E8 -
Rood Groen F1 - Bunde F1 0-2
Bunde F2 - Scharn F4 1-0
Bunde F3 - Jekerdal F4 0-6
Bunde F4 - Eijsden F5 2-1
Klimmania - Bunde MP1G 0-2

Wedstrijduitslagen 10 & 11 sep 2011

Bunde 1 - Almania 1 0-2
Bunde 2 - RVU 2 1-0
Bunde 3 - Heer 5 2-0
Banholt - Bunde Veteranen  
Lindenheuvel A1 - Bunde A1 ?
Scharn B3 - Bunde B1 5-2
Bunde C1 - Jekerdal C2 1-3
Bunde C2 - Walram C2 3-3
Bunde C3 - RKVVL/Pol. C2 0-7
Bunde D1 - Laar D1 1-1
Leonidas D2 - Bunde D2 5-2
Bunde D3 - Rood Groen D3 20-0
RKHSV MD3 - Bunde MD1 ?
Daalhof E1 - Bunde E1 7-4
Hulsberg E1 - Bunde E2 ?
Bunde E3 - Daalhof E3G 1-2
Bunde E4 - Leonidas E4 1-1
Bunde F1 - RKASV F1  3-0
Jekerdal F3 - Bunde F2 0-7
Leonidas F3 - Bunde F3 3-1
Klimmania F2G - Bunde F4 2-2
Bunde MP1G - Voerendaal 1-1

Wedstijdsuitslagen 3 & 4 sept 2011

Sittard 1 - Bunde 1 3-0
RKVVL/Pol. 2 - Bunde 2 1-2
Berg'28 3 - Bunde 3 5-5
Schimmert DA1 - Bunde DA1 1-1
Vet Bunde – Jekerdal 2 0-4
Bunde A1 - Schaesberg A1 1-4
Bunde B1 - Rood Groen B1 5-1
Limburgia C1 - Bunde C1 6-3
RKVVM C2 - Bunde C2 2-0
Schaesberg D1 - Bunde D1 1-1
Bunde D2 - RKHSV D2 1-10
De Heeg D2 - Bunde D3 1-8
Bunde E1 - Eijsden E1 0-7
Bunde E2 - Heer E1 4-6
Leonidas E3 - Bunde E3 2-3
Eijsden E4 - Bunde E4 7-0
Voerendaal F1 - Bunde F1 5-0
Bunde F2 - SCG F1 1-3
Bunde F3 - Voerendaal F3 0-5
Bunde F4 - Berg'28 F3G 0-5
RKUVC - Bunde MP1G 2-0

Wedstrijduitslagen wk 34 2011

 
Caberg 1 - Bunde 1 0-6
SCKR 1 - Bunde 1 1-1
Bunde DA1 - Keer DA1 5-2
Bunde DA1 - Leonidas DA1 7-0
Bunde A1 - Caesar/Vos A1 2-7
Bunde B1 - RKHSV B1 2-4
Bunde C1 - Scharn C2 1-3
Algemeen
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Secretaris    
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Wedstrijdsecretariaat
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Penningmeester
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Voor publicatie mail naar

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 publicatievoorwaarden 

 

face 

 

Afgelastingen zie teletekst 

Teletekst

teletekstpag 603
 jeugdsportfonds