80 jaar 1934-2014

Hoofdsponsor

LOGO Bert Smorenburg  website

Wedstrijduitslagen 24&25 mei 2014

Wedstrijduitslagen 24 & 25 mei 2014
Bunde 1 - RKVVM 1 0-2
Bunde B1 - Voer/RKSVB B1 1-1
RVU B1 - Bunde B1 4-0
Bunde C1 - Simpelveld C1G 2-2
Bunde C2 - Scharn C4 3-1
Hapse Boys MC1 - Bunde MC1 2-2
Voeren/RKSVB D1 - Bunde D1 4-1 [verslag]
Walram D1G - Bunde D1 3-3  [verslag]
Bunde D2 - RKHSV D2 0-3
Bunde E1 - DVO E1 3-3
Bekkerveld E1 - Bunde E1 3-2

Wedstrijdprogramma zo 1 juni:
14:30 uur RKVVM 1 - Bunde 1

Wedstrijduitslagen 17 & 18 mei

Wedstrijduitslagen 17 & 18 mei

Kakertse Boys 1 – Bunde 1       3-2
Vet Eysden- Bunde                   5-3  [verslag]
SCG B1 - Bunde B2                  7-3
Bunde C1 - Hulsberg C1           3-1
SCG C1 - Bunde C3                  6-1
Bunde MC1 - Bieslo MC1          2-1
Bunde MC1 - EHC MC1            6-0
WDZ/Sportcl. D1 - Bunde D1    0-2
Bunde D2 - Minor/WijnanD1      0-9
Scharn E1 - Bunde E1               9-0
Walram E2 - Bunde E2              4-0
WDZ/Sportcl E2 - Bunde E2     7-1    [verslag]
Meerssen E3 - Bunde E3          0-3
Bunde E4 - Oranje Boys E2      6-0
Bunde E5 - Heer E2                  2-3
Jekerdal F2 - Bunde F1             1-3
SVME F1 - Bunde F1                3-3
Simpelveld F1 - Bunde F2         5-1
Bunde F3 - I.B.C.'03 F2             2-3
Bunde F4 - WDZ F3G               4-3

Wedstrijduitslagen 3 & 5 mei 2014

Wedstrijduitslagen 3 & 4 mei 2014

Bunde 1 - Berg'28 1                   4-0
Bunde 2 - Schaesberg 2             2-2
Bunde VR1 - Simpelveld VR1      2-2
Walram C1 - Bunde C3               15-1
Bunde E3 - SCG E2                    0-10
Bunde E5 - WDZ/Sportcl E4        3-2   [verslag]
Bunde F3 - Voerendaal F3          1-3


Bunde 1 eindigt verdienstelijk als derde en pakt de derde periodetitel, met een kans op promotie naar de derde klasse. Mannen proficiat.


Wedstrijdprogramma 3 & 4 mei

Wedstrijdprogramma za 3 mei:

15:00 uur          SCG B1 - Bunde B2
13:30 uur          De Heeg C1 - Bunde C2
11:30 uur          Walram C1 - Bunde C3
10:30 uur          Bunde E5 - WDZ/Sportcl E4
09:30 uur          Bunde F3 - Voerendaal F3
09:00 uur          SCG - Bunde mini-F1
17:00 uur          Bunde Veteranen - St Geertruid
Wedstrijdprogramma zo 4 mei:
14:30 uur          Bunde 1 - Berg'28 1
12:00 uur          Bunde 2 - Schaesberg 2
12:00 uur          Bunde VR1 - Simpelveld VR1

Wedstrijduitslagen 26 & 27 april

Wedstrijduitslagen 26 & 27 april

RKVVM 1 - Bunde 1                 8-0
Hoensbroek 2 - Bunde 2          2-3
Bunde 3 – Slen./Noorbeek 1     5-3
Bunde VR1 - Walram VR1        9-0
Walram VR1 - Bunde VR1        2-0
Bunde MC1 - Schaesberg MC1  3-0  [verslag]
Bunde MD1 - RKHSV MD3        10-0
Bunde F1 - Sibbe F1                3-2
Geul Boys F1G - Bunde F2        1-0

Wedstrijduitslagen 12 & 13 april 2014

Wedstrijduitslagen 12 & 13 april 2014
Bunde 1 - SCG 1 3-0
Bunde 2 - SVN/Vossenb 2 7-0
Bunde 3 - RKVVL/Pol 5 4-4   [verslag]
Bunde VR1 - EHC/Heuts VR1 3-1
Bunde B1 - Walram B1 3-0
Bunde C2 - Geertr Boys C1 4-0
Bunde C3 - RKHSV C3 3-4
RKHSV MC1 - Bunde MC1 0-4
Bunde D1 - Leonidas D1 7-0      [verslag]
De Heeg D1 - Bunde D2 6-1
RKHSV MD2 - Bunde MD1 0-5
Bunde E1 - Jekerdal E1 0-2
Bunde E2 - Leonidas E2 20-0     [verslag]
SC Jekerdal E5 -Bunde E5  5-4   [verslag]
Bunde E3 - Voerendaal E4 6-3
RKVVM/Sibbe E3 - Bunde E4 4-2
Bunde F1 - Voerendaal F2 7-0
Bunde F2 - De Heeg F1 1-0
RKVVL/Pol F3 - Bunde F3 10-2
Daalhof F3 - Bunde F4 5-1
Bunde mini-F1 - Keer 0-2

 

Wedstrijduitslagen 5 & 6 april 2014:


Wedstrijduitslagen 5 & 6 april 2014:

 

Oranje Boys 1 - Bunde 1           1-2
Meerssen 2 - Bunde 2               3-0
Oranje Boys 2 - Bunde 3           1-3   [verslag]
Keer VR1 - Bunde VR1              3-0
Vet Walram - Vet Bunde            2-0  [verslag]
Eijsden B2 - Bunde B2              2-5
RVU C1 - Bunde C1                  6-0
Berg/Vilt C1 - Bunde C2            2-1
Voerendaal C2 - Bunde C3        5-1
Bunde MC1 - Limburgia MC1     4-0
Bunde MD1 - NEC'92 MD1        1-3
Eijsden E1 - Bunde E1              5-1
Daalhof E2 - Bunde E2             6-3  [verslag]
Walram E3G - Bunde E3           4-0
Bunde E4 - Voerendaal E5        3-0 
Bunde E5 - Scharn E10             14-0
 [verslag]
WDZ F1 - Bunde F1                  10-0
Minor F1 - Bunde F2                 3-2
Bunde F3 - Meerssen F4G        1-4
Bunde F4 - Leonidas F4            1-3
SCM - Bunde mini-F1                1-1

Wedstrijduitslagen 29 maart 2014


 

Wedstrijduitslagen 29 maart 2014

Vet Bunde – Limbricht              2-1   [verslag]
Daalhof B1 - Bunde B1             2-1
Bunde B2 - Jekerdal B3           0-4
Bunde C3 - Keer C1                 1-4
UOW MC1 - Bunde MC1           0-1
Bunde D1 - VV Hellas D1         4-1 [verslag]
SCG MD1 - Bunde MD1            0-8
Bunde E1 - Schaesberg E1     1-4
Meerssen E2 - Bunde E2         3-3  [verslag]
Bunde E3 - Gulpen E3             1-4
Bunde E4 - Leonidas E3          0-8
Leonidas E4 - Bunde E5          7-3
Walram F2G - Bunde F1          3-2
Bunde F2 - Schimmert F1       0-8
Eijsden F3G - Bunde F3           3-2
Bunde F4 - RKVVL/Pol F5         0-2



Wedstrijduitslagen 22 & 23 maart 2014


Wedstrijduitslagen 22 & 23 maart 2014

Bunde 1 - RKVCL 1                   4-3   [verslag]
Bunde 2 - Willem 1 2                 3-5
Bunde VR1 - Schaesberg VR1  1-3
RKVVM/Sibbe B2 - Bunde B2   4-1
Bunde C1 - Strucht B/Wijlre C1  2-1
Jekerdal C5 - Bunde C2            1-6
RKVVM/Sibbe C1 - Bunde C3   4-5
Daalhof D1 - Bunde D1             0-1  [verslag]
Bunde D2 - SCG D1                 2-2
Str B/Wijlre MD2 - Bunde MD1  1-2
Meerssen E1 - Bunde E1          1-2
Bunde E2 - RKASV E2              3-3   [verslag]
Eijsden E4 - Bunde E3              2-7
Scharn E8 - Bunde E4               3-0
Bunde E5 - Rood Gr/Vijlen E4   5-0   [verslag]
Bunde F1 - Geusselt F1             2-7
RKHSV F2 - Bunde F2              4-3
Bunde F3 - Heer F2                   0-5
Walram F3G - Bunde F4            7-0
Geusselt - Bunde mini-F1          2-0

Wedstrijduitslagen 15 & 16 maart 2014


Wedstrijduitslagen 15 & 16 maart 2014

Heer 1 - Bunde 1                     1-5
WDZ 2 - Bunde 2                     1-3
Keer 2 - Bunde 3                     2-1
Vet Ubachsberg -vet Bunde      2-3  [verslag]

Simpelveld VR1 - Bunde VR1   5-2
Bunde B2 - Scharn B4             1-5
Bunde C1 - RKHSV C2              5-1
Hulsberg C2 - Bunde C2          2-1
Minor/Wijnan C2 - Bunde C3    5-1
Bunde MC1 - Scharn MC1        9-0
Bunde D1 - SVME D1               1-1  [verslag]
Geusselt Sport D1 - Bunde D2  1-0
Bunde MD1 - Gr Ster MD2       2-1
Bunde E1 - Susteren E1          3-2
Voerendaal E2 - Bunde E2      6-0   [verslag]
Minor E2G - Bunde E3             1-5
Bunde E4 - I.B.C.'03 E1           2-2
Geusselt Sport E2 -Bunde E5 3-4  [verslag]
Scharn F3 - Bunde F1              4-1
RKHSV F3 - Bunde F3              3-4
Bunde F4 - VV Hellas F2          1-6
Bunde mini-F1 - Scharn          1-1

Wedstrijduitslagen 22 & 23 febr 2014


 

 

Wedstrijduitslagen 22 & 23 febr 2014

 

Bunde 1 - BMR 1                      3-0
Bunde 2 - Heerlen 2                2-5
Bunde 3 - Bemelen 2              6-0     [verslag]
Bunde B1 - RKVVM/Sibbe B1   1-0
Hellas C1 - Bunde C1               2-1
Bunde C2 - Eijsden C3             2-1
Bunde C3 - Geulsche Boys C1 2-7
RKDFC MC1 - Bunde MC1         1-3
Meerssen D1 - Bunde D1        0-3       [verslag]
Bunde D2 - RKVVM/Sibbe D2   2-3
Bunde E2 - Zwart - Wit E1       9-0      [verslag]
Bunde E3 - RKHSV E4              3-1
Jekerdal E8 - Bunde E4             4-2
Bunde E5 - Scharn E7             1-6
Bunde F1 - Zwart - Wit F1       2-6
Daalhof F2 - Bunde F2             8-0
Scharn F9 - Bunde F4              0-1

Wedstrijduitslagen 16 febr 2014


 

Wedstrijduitslagen 16 febr 2014

RKVVM 4 - Bunde 3                  4-0
EHC/Heuts VR1 - Bunde VR1   3-3
RKVVL/Polaris 2 - Bunde 2       6-1
RKVVL/Polaris 1 - Bunde 1       6-2
Vet Bunde - Hulsberg   2-3  [verslag] 

Wedstrijduitslagen 09-02-2014


Wedstrijduitslagen 09-02-2014

Bunde 1 - Jekerdal 1   2-5
Bunde 2 - KVC Oranje 2 2-0  
Bunde 3 - SCG 3   4-1    [verslag]
Bunde VR1 - Keer VR1 2-3

Wedstrijduitslagen 14 & 15 dec


 

Wedstrijduitslagen 14 & 15 dec

Bunde F3 – Sibbe F1

0 - 10


Bunde D1 – Bekkerveld D1

1 - 1


ST Sportclub’25/WDZ C2G - Bunde C2

1 - 8


Bunde C1 – Eijsden C2G

7 - 1


Bunde B2 – Daalhof B2

2 - 7


Bunde B1 – Daalhof B1

1 - 2


Bunde 3 – Heer 4

1 - 1

[verslag]

Bunde 2 – Voerendaal 2

3 - 3


Bunde 1 – Geusselt Sport 1

1 - 5

Vet Bunde - OVCS
  1 - 2
[verslag]

Wedstrijduitslagen 7 & 8 dec 2013

Wedstrijduitslagen 7 & 8 dec 2013

DBSV 1 - Bunde 1  1-1
SCM 2 - Bunde 2  1-2
DBSV 4 - Bunde 3 3-0    [verslag]
Bunde Da1 - Hellas Da1 2-2 [verslag]
Bunde B1 – ST RKVVM/Sibbe B1  2 – 3
Bunde B2 – ST Rood Groen LVC’01/Vijlen B2 7 – 1  [verslag]
SCG M11C1 – Bunde MC1 0 – 4

Leonidas W E1 – Bunde E1 1 – 2
Scharn F1 – Bunde F1 16 – 0

Wedstrijduitslagen 30 nov 1 dec 2013


Wedstrijduitslagen 30 nov 1 dec 2013
Berg'28 1 - Bunde 1 0-3
Schaesberg 2 - Bunde 3-2
Slenaken’63/Noorbeek 1 - Bunde 3 2-1           [verslag]
St Schinveld/Jabeek Da1 - Bunde Da1 0-7       [verslag]
Vet Bunde – Vet SVH’39 - Herkenbosch 4-2     [verslag]
Bunde D1 - Simpelveld D1      1-0  kampioen  [verslag]
Scharn E3-Bunde E2            8-2                    [verslag]
Scharn E11 – Bunde E5        0-13                  [verslag]

Wedstrijduitslagen 23 & 24 nov 2013


Wedstrijduitslagen 23 & 24 nov 2013

SCG 1 - Bunde 1                      0-0
Bunde 3 - Keer 2                       2-2    [verslag]
Jekerdal B2 - Bunde B1             0-4
Willem 1 C1 - Bunde C1            4-0
Bunde C2 - Meerssen C2          1-2
Bunde C3 - Heer C2                  0-2
Bunde MC1 – Limburgia MC1    0-1
RKHSV D2 - Bunde D1             0-10     [verslag]
SCG MD1 - Bunde MD1            4-3
RKHSV E1 - Bunde E1              2-5
Bunde E2 - Voerendaal E2        3-2       [verslag]
vv SCM E1 - Bunde E3             7-0
Scharn E9 - Bunde E4               5-0
Bunde E5 - Sportclub/WDZ E4  3-3       [verslag]
Bunde F1 - Walram F1G            1-7
Voerendaal F2 - Bunde F2        3-2
Bunde F3 - RKHSV F3              1-1
Bunde F4 - Voerendaal F4        0-7 

Wedstrijduitslagen 16 & 17 nov 2013


Wedstrijduitslagen 16 & 17 nov 2013

 

Bunde 1 - RKVVM 1                  3-0
Bunde 2 - Hoensbroek 2           0-1
Bunde 3 - BMR 3                      0-2
Bunde VR1 - Simpelveld VR1    4-2    [verslag]
Bunde vet - Havantia vet          2-5   [verslag]
Bunde B2 - Scharn B4               1-3
Bunde C1 - Leonidas C1           3-4
SCG C1 - Bunde C2                  2-3
Hulsberg C2 - Bunde C3           7-0
Bunde MC1 - Laura/Hopel MC1 7-0
Bunde D1 - Gulpen D1              2-1   [verslag]
Bunde MD1 - RKHSV MD2       6-0
Bunde E1 - Eijsden E1              2-3
Daalhof E2 - Bunde E2             3-7   [verslag]
Bunde E4 - RKHSV E4              0-6
Geulsche B E2 - Bunde E5        4-7   [verslag]
RKHSV F1 - Bunde F1              6-1
Bunde F2 - Daalhof F1              0-10
Voerendaal F3 - Bunde F3        9-1
RKHSV F4 - Bunde F4              13-0 

Wedstrijduitslagen 9 & 10 nov 2013


Wedstrijduitslagen 9 & 10 nov 2013

RKVVL/Polaris 5 - Bunde 3                     4-4  [verslag]
Bunde B1 - Walram B1                          0-0
Voerendaal B2 - Bunde B2                    4-1  [verslag]
Voerend/RKSVB C1 - Bunde C1            2-1
Bunde C2 - Scharn C3                           0-1
Bunde C3 - RKMVC/Epen C2                5-1
Bunde D2 - RKVVL/Pol D3                   1-4
RKVVL/Pol E1 - Bunde E1                    1-6
Bunde E2-Struchter Boys/Wijlre E1       5-7  [verslag]
Eijsden E3G - Bunde E3                       2-5
Eijsden E4 - Bunde E4                          19-0
Bunde F1 - Eijsden F1                          2-4
Rood Gr/Vijlen F1 - Bunde F2               8-0
Bunde F4 - Eijsden F4                          0-6


Wedstrijduitslagen 2 & 3 november 2013


Wedstrijduitslagen 2 & 3 november 2013

Bunde 1 - Oranje Boys 1                       2-1  [verslag]
Bunde 2 - Meerssen 2                           3-1
Bunde 3 - Oranje Boys 2                       1-0   [verslag]
Bunde VR1 - Walram VR1                     2-1   [verslag]
Vet SCG - Vet Bunde                            4 -3   [verslag]
Leonidas B1 - Bunde B1                       1-1
Bunde C1 - RKHSV C1                          0-5
De Heeg C1 - Bunde C2                        3-4
RKVVL/Pol C3 - Bunde C3                    7-3
GSV/Caesar MC1 - Bunde MC1             0-6
Bunde D1 – Jekerdal D3                       9 – 2 [verslag]
Bunde MD1 - Strucht B/Wijlre MD2        4-2
Bunde E1 - RKASV E1                          5-2
Rood Groen LVC'01 E2 -Bunde E2         9-2 [verslag]
Bunde E3 - RKASV E3                          4-2
Bunde E4 - RKASV E4                          0-11
Meerssen E4 - Bunde E5                      3-2
WDZ F1 - Bunde F1                              2-2
Bunde F2 - RKVVL/Pol F2                    1-3
Leonidas F3 - Bunde F3                        11-4
Jekerdal F4 - Bunde F4                         11-0

Wedstrijduitslagen 26 & 27 okt 2013


Wedstrijduitslagen 26 & 27 okt 2013

 

RKVCL 1 - Bunde 1                   0-3
Willem 1 2 - Bunde 2                 5-0
SCM 5 - Bunde 3                      2-4   [verslag]
EHC/Heuts VR1 - Bunde VR1    4-3
Bunde B1 - Hellas B1                7-0
Rood Gr/Vijlen B1 - Bunde B1   4-2
Jekerdal B4 - Bunde B2             3-2
RVU C1 - Bunde C1                  1-1
Rood Gr./Vijlen C1 - Bunde C1  4-4
Bunde C2 - Geusselt C1            3-5
Bunde C3 - Meerssen C3          5-4
Bunde D1 – Voerendaal D2       10-0   [verslag]
Rood Gr./Vijlen D2 - Bunde D2 4-5
Eijsden MD1 - Bunde MD1        1-5
Bunde E1 - Voerendaal E1        4-1
Bunde E2-Leonidas E2            12-1   [verslag]
RKUVC E1 - Bunde E3              3-3
Daalhof E4M - Bunde E4          6-2
Bunde F1 - RKVVL/Pol F1        1-6
Scharn F2 - Bunde F2               10-0
Jekerdal F3 - Bunde F3             14-0
Bunde F4 - I.B.C.'03 F2             0-7

 

Wedstrijduitslagen 19 & 20 okt 2013


Wedstrijduitslagen 19 & 20 okt 2013

Bunde 1 - Rimburg 1                 6-0
Bunde 3 - Oranje Boys 2           1-2
RKVVL/Pol VR2 - Bunde VR1      1-4      [verslag]
Vet Hulsberg – vet Bunde          3-2      [verslag]
Bunde B1 - Daalhof B1             4-6
Daalhof C1 - Bunde C1             1-3
Bunde C3 - Oranje Boys C1      9-0
Bunde MC1 - RKHSV MC1        4-2
Jekerdal D1 – Bunde D1          2-1   [verslag]
Scharn MD1 - Bunde MD1        11-0
Rood Gr/Vijlen E2 - Bunde E3   13-0
Bunde E5 - Leonidas E4            2-3     [verslag]

 

Wedstrijduitslagen 12 & 13 okt 2013


Wedstrijduitslagen 12 & 13 okt 2013

Bunde 1 - Heer 1           2-5
Bunde 2 - WDZ 2          7-2
Bunde VR1 - Keer VR1  2-1  [verslag]
WDZ F4 - Bunde F4      3-2

Wedstrijduitslagen 5 -6 okt 2013


Wedstrijduitslagen 5 -6 okt 2013

BMR 1 - Bunde 1                                  2-0
Heerlen 2 - Bunde 2                             3-2
Bemelen 2 - Bunde 3                            2-2
Vet Bunde - Ver Geulle                         2-1  [verslag]
Voerendaal B1 - Bunde B1                    3-1
Bunde B2 - Daalhof B2                         3-3 [verslag]
Bunde C1 - Walram C1                         8-1
Jekerdal C3 - Bunde C2                        5-2
Struch. B/Wijlre C2 - Bunde C3             11-1
De Heeg D1 – BUNDE D1                      0 - 7 [verslag]
Bunde D2 - Voerendaal D3                   4-1
Bunde MD1 - Struch. B/Wijlre MD1       2-4
Sportclub'25/WDZ E2 - Bunde E2         4-5  [verslag]
Bunde E3 - Jekerdal E4                       6-4
Bunde E4 - RKVVL/Pol E4                    1-3
Bunde E5- Oranje Boys E2                   6-2  [verslag]
Heer F1 - Bunde F1                               11-0
Bunde F3 - Meerssen F4G                    3-3
Oranje Boys F1 - Bunde F4                  0-2

Wedstrijduitslagen 23 - 29 sept 2013


Wedstrijduitslagen 23 - 29 sept 2013

Bunde 1 - RKVVL/Pol 1             1-1
Bunde 2 - RKVVL/Pol 2             2-2
Bunde 3 - RKVVM 4                  3-4  [voor het verslag ...]
Bunde VR1 - RKHBS VR1         6-1   [voor het verslag ...]
RKVVM/Sibbe B2 - Bunde B2   4-3
VV Hellas C1 - Bunde C1          5-2
Bunde C2 - RKVVL/Pol C2        3-4
Bunde C3 - Voerendaal C3        7-0
Bunde MC1 - Schaesberg MC1 0-2
Bunde D1 – Eijsden D2           6-0   [voor het verslag ...] 
Walram D2G - Bunde D2           4-1
Bunde MD1 - RKHSV MD1       1-5
Bunde E1 - Berg'28/Vilt E1G     1-1
RKASV E2-Bunde E2                  2-6   [voor het verslag ...]
Bunde E3 - SVME E1               4-2
Bunde E4 - Leonidas E4           2-0
RKHSV E5 -Bunde E5                 0-5   [voor het verslag ...]
Jekerdal F1 - Bunde F1             7-0
Bunde F2 - RKHSV F2              2-1
Walram F2G - Bunde F3            12-0
RKVVL/Pol F5 - Bunde F4        2-2


 

Wedstrijduitslagen 17 - 22 sept 2013


Wedstrijduitslagen 17 - 22 sept 2013

Jekerdal 1 - Bunde 1                 1-1   [voor het verslag ...]
KVC Oranje 2 - Bunde 2            1-3
SCG 3 - Bunde 3                      2-2  [voor verslag ...]
Kerkrade VR1 - Bunde VR1       1-0
Vet Leonidas – Bunde               0-7     [voor het verslag ...]
Sportclub'25 B1 - Bunde B1      1-3
Bunde B2 - RKASV B2              9-2
Bunde C1 - Zwart-Wit C1G        3-1
Keer C1 - Bunde C2                  3-2
Eijsden C3 - Bunde C3              2-3
Doenrade MC1 - Bunde MC1     0-8
WILLEM I D1 – BUNDE D1        1–7      [voor het verslag ..]
Bunde D2 - RKVVM/Sibbe D2   3-3
Scharn MD1 - Bunde MD1        13-2
Jekerdal E1 - Bunde E1            2-1
Bunde E2-RKHSV E2                3-3      [voor het verslag ..]
Geuss Sport E2G - Bunde E4   1-1
Bunde E5- Eijsden E5              2-4    [voor het verslag ...]
Bunde F1 - Leonidas F1            4-5
Eijsden F2 - Bunde F2              0-7
Bunde F3 - Rood Gr/Vijlen F2   3-2
Bunde F4 - Leonidas F4            4-0



 

Wedstrijduitslagen 9-16 sept 2013


Wedstrijduitslagen 9-16 sept 2013

Geusselt 1 - Bunde 1                1-2
Voerendaal 2 - Bunde   2          2-3
Heer 4 - Bunde 3                       8-0  [voor verslag ....]
Vet Bunde - Ver RKUVC             4-1 [voor verslag ....]
Bunde B1 - De Heeg B1            8-0
Walram B2 - Bunde B2              7-0 
Bunde B2 - RKASV B2               9-2 [voor verslag ....]
Bunde C2 - SVME C1               0-1
Jekerdal C5 - Bunde C3            1-2
Bunde MC1 - Haslou MC1         15-0
Bunde D1 – RKVVL-Polaris D2   4-0 [voor verslag ....]
Sportclub'25 - Bunde D2           1-1
Bunde MD1 - Scharn MD2        4-2
Bunde E1 - Meerssen E1          2-2
Eijsden E2-Bunde E2               4-3 [voor verslag ....]
Bunde E3 - Heer E2                  4-3
Bunde E4 - Jekerdal E7              2-1
RKASV E5 - Bunde E5              3-0
RKASV E5 – Bunde E5              3-0 [voor verslag ....]
Voerendaal F1 - Bunde F1        7-2
Bunde F2 - Jekerdal F2             0-11
RKSVB F1 - Bunde F3              5-1

 

Wedstrijduitslagen 2-8 sept 2013


Wedstrijduitslagen 2-8 sept 2013

Bunde 1 - DBSV 1                                1-1 [voor verslag]
Bunde 2 - SCM 2                                  2-0
Bunde 3 - Hulsberg 3                            4-0 [voor verslag] 
DVO VR1 - Bunde VR1                         2-3
Vet RKVVM - Bunde                              3-1 [voor verslag] 
Bunde C1 - Keer C1                              6-0
Bunde C1 - Simpelveld C1G                  1-3
Bunde C2 - Heer C2                              3-0
Schimmert C1 - Bunde C2                     2-1
GSV'28/Caesar MC1 - Bunde MC1        0-0
Abdissenbosch MC1 - Bunde MC1        0-5
RKVVM/Sibbe D1 - Bunde D1               1-7  [voor verslag]
B
unde D2 - Heer D2                              2-1
W
illem 1 MD 1 - Bunde MD1                 5-0
Scharn E1 - Bunde E1                           2-2
Bunde E2 - Meerssen E2                      4-6  [voor verslag]
B
unde E5 - RKUVC E2                          1-7 [voor verslag]
Bunde F1 - Meerssen F1                       2-9
Meerssen F2 - Bunde F2                       11-0
Bunde F4 - Meerssen F4G                    0-9

Wedstrijduitslagen 26 aug - 1 sept


 

Wedstrijduitslagen 26 aug - 1 sept

Bunde - De Heeg   11-0  (beker)
Bunde 1 - RKHBS 1 -1 (beker)*
Bunde 2 - Caesar/Vos 2    3-6 (beker)
Groene ster 2 - Bunde 2   4-2  (beker)
Bunde VR1 - Hoensbroek VR1  1-1  (beker)
Bunde Vet - Jekerdal 2   6-6                             [Verslag]
Bunde B1 - Daalhof B2   5-0 (beker)*                 
DeHeeg B1 - Bunde B1   0-8 (beker)                 [Verslag]
Bunde B1 - Berg B1   6-2 (beker)                      [Verslag]
Bunde B2 - Gulpen/Zwart-Wit B1  0-12 (beker)  [Verslag]
Bunde C2 - ZwartWit/Gulpen C1G  1-6
Gaslou MC1 - Bunde MC1  2-6

*Bunde 1 en Bunde B1 een ronde verder in de beker, proficiat mannen

 

wedstrijduitslagen 24 en 25 aug 2013.


Wedstrijduitslagen 24 en 25 augustus:

RKUVC 1 - Bunde 1                  1-2
Bunde 2 - KVC Oranje 2            2-1
IVS VR1 - Bunde VR1               7-0
Vet Limbricht – Vet Bunde         1-4  [verslag]
Bunde B1 - Berg'28/Vilt B1        6-2 
BMR/Slenaken B1 - Bunde B2   9-1  [verslag]
Geuss Sport C1 - Bunde C2      1-6
Bunde MC1 - Scharn MC1         7-0

Wedstrijduitslagen resterend programma 2013


Wedstrijduitslagen resterend programma 2013

Oranje Boys 3 - Bunde 3  3-3
RKASV C1 - Bunde C1 3-1
Eijsden C3 - Bunde C3  1-2
Jekerdal E3 - Bunde E1  5-3
Bunde E2 - BMR E1  4-1
Bunde E2 - Jekerdal E5 4-2
Minor F2 - Bunde F3 1-6

Wedstrijduitslagen 11 en 12 mei 2013


Wedstrijduitslagen 11 en 12 mei 2013

Kakertse boys -Bunde 1  2-2 (nacompetitie)
DBSV 3 - Bunde 3
Bunde C1 - Leonidas - W C1 1-2 [verslag]
Bunde C2 - SV Hulsberg C1  7-0 [verslag]
Eijsden C3 - Bunde C3
RVU MC1 - Bunde MC1
Bunde D1 - ST WDZ/Sportclub'25 D1 
Bunde D2 - Sportclub Jekerdal D5
FC Gulpen D1 - Bunde D3 6-2 [verslag]
Daalhof E1 - Bunde E1
Bunde E3 - Sportclub Jekerdal E7 3-3 [verslag]
RKVVL/Polaris E4 - Bunde E4
Bunde F2 - SV Zwart - Wit '19 F1 0-0 [verslag]
Bunde F3 - RKASV F3
RKUVC F2 - Bunde F4
Meerssen Mini F - Bunde Mini F

Wedstrijduitslagen 4 & 5 mei 2013


Wedstrijduitslagen 4 & 5 mei 2013

RKVVL/Polaris 1 - Bunde 1       2-0
RKVVL/Polaris 2 - Bunde 2       2-1
Schimmert VR1 - Bunde VR1    0-2
UOW '02 A1 - Bunde A1            2-1
Bunde C1 - Walram C1              3-2
RKASV D1 - Bunde D1             2-1
Rood Groen F4 - Bunde F3       1-8
Bunde F4 - Scharn F11             0-12

Wedstrijduitslagen 23 t/m 28 april 2013


Wedstrijduitslagen 23 t/m 28 april 2013

Minor 2 - Bunde 2 1-2
Heer 1 - Bunde 1  2-1
Bunde 1 - Daalhof 1  13-0
Bunde 2 - Standaard 3 6-2
Bunde 3 - Caberg 2
Veteranen Bunde – RKHSV/Willem1   12 – 3  [verslag]
Bunde VR1 - Helden VR1 2-6 [verslag]
RKASV A1 - Bunde A1  1-2
Bunde B1 - Walram B1  1-8
Bunde C1 - Voerendaal C1  1-1 [verslag]
Bunde C2 - RKMVC/Epen C2
Voerendaal C3 - Bunde C3 2-7
Abdissenbosch MC1 - Bunde MC1 1-0
Bunde D1 - BMR D1  3-0
Scharn D6 - Bunde D2  9-1
Rood Groen D1 - Bunde D3  3-0 [verslag]
Leonidas E1 - Bunde E1 2-3  [verslag]
Bunde E2 - Jekerdal E5
Gulpen E3G - Bunde E3 3-3  [verslag]
Bunde E4 - Meerssen E3  2-13
SCG F1 - Bunde F2 3-1  [verslag]
Bunde F1 - Scharn F3  3-4
Scharn F8G - Bunde F3  3-1
Bunde F4 - Eijsden F6M 0-1
Bunde MP - Voerendaal MP

Wedstrijduitslagen 21 & 22 april 2013


Wedstrijduitslagen 21 & 22 april 2013

 

RKVVM 1 - Bunde 1                  1-5
RKHSV 2 - Bunde 2                  0-1
Eijsden 3 - Bunde 3                  7-1  [verslag]
Armada VR1 - Bunde VR1         1-0
Bunde A1 - RKVVL/Pol A1        4-2
Sportclub'25 C1 - Bunde C1      0-5
Rood Groen C2 - Bunde C2      2-1   [verslag]
Bunde MC1 - Langeberg MC1   5-0
Leonidas D1 - Bunde D1           7-2
Bunde D2 - SVME D2               2-0
Walram D3G - Bunde D2           3-2
Bunde D3 - Geusselt Sport D1  1-4   [verslag]
Bunde E1 - Heer E1                  9-1
Leonidas - W E2 - Bunde E2     2-4
Bunde E3 - Voerendaal E2        2-4   [verslag]
Jekerdal E9 - Bunde E4            2-4
Willem 1 F1 - Bunde F1             2-2
RKVVL/Pol F2 - Bunde F1        1-5
Bunde F3 - RKVVL/Polaris F4   2-2
Walram F4 - Bunde F4              11-1

 

Wedstrijduitslagen 13 en 14 april 2013


Wedstrijduitslagen 13 en 14 april 2013

Bunde 1 - SCG 1                      6-1
Bunde 2 - Jekerdal 2                 7-3
Bunde 3 - Geusselt Sport 4       5-0 [verslag]
RKVB VR1 - Bunde VR1           0-1  [verslag]
DVO A1 - Bunde A1                  2-0
Bunde B1 - Klimmania B1         1-6
Bunde C1 - Wijlre C1                 10-2
Bunde C2 - SCG C1                  6-2   [verslag]
RKVVM C2 - Bunde C3             1-6  [verslag]
RKHSV MC1 - Bunde MC1        3-2
Bunde D1 - Simpelveld D1        1-3
Voerendaal D3 - Bunde D2       3-5
Scharn D2 - Bunde D3              5-0
Keer D1 - Bunde D3                  2-5   [verslag]
Klimmania E1G - Bunde E1       4-1   [verslag]
Bunde E2 - RKASV E2              5-2
Hulsberg E2 - Bunde E3           2-1  [verslag]
Bunde E4 - Hulsberg E3G         2-2
Bunde F1 - De Heeg F1             1-3
Eijsden F3 - Bunde F2              5-3  [verslag]
Eijsden F4 - Bunde F3              0-5
Bunde F4 - Daalhof F4              0-5
 

Wedstrijduitslagen 13 en 14 april 2013


 

 

 

Wedstrijduitslagen 13 en 14 april 2013

 

VV Eijsden F3 - VV Bunde F2  5-3 [verslag]
RKVVM C2 - BUNDE C3 1-6 [verslag]

 

wedstrijduitslagen 6&7 april 2013


Wedstrijduitslagen 6 & 7 april 2013

BMR 1 - Bunde 1 1-2
RVU 2 - Bunde 2 0-2
Meerssen 4 - Bunde 3 2-1
Veteranen Bunde – Walram 1-3    [verslag]
Simpelveld C1 – Bunde C2 4-1    [verslag]
Bunde E1 - Keer E1 2-4   [verslag]
Bunde F2  - Sc Jekerdal F4  1-0 [verslag]

Wedstrijduitslagen 23 & 24 maart 2013


Wedstrijduitslagen 23 & 24 maart 2013

Heer 1 - Bunde 1 - 
Minor 2 - Bunde 2  -
Heer 3 - Bunde 3  -
Bunde VR1 - Schimmert VR1 - 
Voerendaal A1 - Bunde A1  -
Bunde B1 - Meerssen B2  2-13
Geusselt Sport C1 - Bunde C1  0-0
Bunde C2 - Meerssen C2  1-2[verslag]
Bunde C3 - Leonidas - W C2 2-1 [verslag]
UOW '02 MC1 - Bunde MC1 -
Hulsberg D1 - Bunde D1 -
RVU D2 - Bunde D2  9-1
Bunde D3 - Jekerdal D4  6-1 [verslag]
Jekerdal E3 - Bunde E1 7-0
Bunde E2 - Oranje Boys E1 - 
Geertr. Boys E2G - Bunde E3 4-6 
Bunde E4 - Scharn E9 0-10
Bunde F1 - RKSV Minor F1 3-2
Geertr. Boys F1G - Bunde F2 2-2 [verslag]
Voerendaal F3 - Bunde F3 3-4
Bunde F4 - RKVVL/Polaris F6 3-7
Bunde MP1/2 - Minor MP1/2 -

Wedstrijduitslagen 17 maart 2013


Wedstrijduitslagen 17 maart 2013

 

 

Bunde 1 - Walram 1                  5-1
Bunde 2 - Hulsberg 2                4-2
Bunde 3 - Wijlre 2                     0-3 [verslag]
Helden VR1 - Bunde VR1          2-3 [verslag] 

Algemeen
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Secretaris    
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Wedstrijdsecretariaat Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Penningmeester      
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Activiteitencommissie  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
PR en marketing
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

twitterlogopublicatievoorwaardenfacebook

wedstrijdprogrammatrainingschemakantinedienst

jeugdsportfonds

Afgelastingen

Teletekst

teletekstpag 603